• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Właśnie takie gorąco też czuję.
W poprzedniej ciąży w tym okresie byłam w podróży poślubnej ;) i nic nie czułam, było sielankowo. A teraz? Wszystko wszędzie boli, nawet od kręgosłupa mam takie skurcze jakby.
Może luteina pomoże, albo przynajmniej świadomość, że jestem pod opieką.
 
a ja mam 2 dni do @ i brzuch juz nie boli cyc daje znac ale nie za mocno i wogole nie czuje sie jakby zaraz @ miala przyjsc.kurde laski zapraszam do mnie zaraz komunia a ja w czarnej duuuu jestem ze sprzataniem nawet zakupow nie mam zadnych i brak weny
 
po jakim czasie mozna isc do ginek zeby zlecil badania czy jest wsio ok ?bo u mnie to 5 cykl staran a chcialabym pojsc juz ale nie wiem czy mnie z kwitkiem nie odesle ze jest za wczesnie
 
Mnie się wydaje, że najwcześniej w 6 tygodniu. Ja chciałam iść nawet w siódmym tyg. No ale wyszło jak wyszło. Powiem dzisiaj co lekarz mowi na wizycie w piatym tygodniu ;) Pewnie niewiele.
 
reklama
po jakim czasie mozna isc do ginek zeby zlecil badania czy jest wsio ok ?bo u mnie to 5 cykl staran a chcialabym pojsc juz ale nie wiem czy mnie z kwitkiem nie odesle ze jest za wczesnie

Jeśli test jest negatywny to ja bym szła zaraz po krwawieniu żeby mógł zbadać dowcipnie przy okazji.
Tylko ze 5cs to wcale nie tak długo żeby sprawdzać
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry