• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Hej hej:-)

Luxi ogromne gratulacje, ale fajnie, to teraz niech sie wszystko pieknie po Waszemu uklada:-)

Julia hej kochana co u Ciebie?

U nas pochmurno, chlodno, w koncu juz jesien:sorry:, matko jak ten czas leci, ale to dobrze, bo szybciej znowu bedzie lato:-D

Milego dzionka:-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry