reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki z Niemiec 2016/2017

reklama
Ooo to życzę powodzenia bądź dobrej myśli napewno wszystko się uda a powiedz mi synka rodzilas w De? Pytam bo może udzielisz jakiś informacji na temat ciąży i porodu tutaj? Bo ja jestem zaskoczona bardzo podejściem lekarza i wogole wizyt tutaj do lekarza. Jestem w 18 tyg i tylko raz miałam pobierana krew do badań gdzie w Polsce praktycznie co wizytę zlecenie na krew.
 
Hej Siwa widze ze wątek nowy zalozylas. Znamy sie z innego wątku. Ja tez mieszkam w DE a od lutego juz nie jestem staraczka i czekam na moja pociechę. Jedno dziecko tu urodzilam, dwójkę stracilam a teraz noszę pod sercem dzidzie


 
Hej Siwa widze ze wątek nowy zalozylas. Znamy sie z innego wątku. Ja tez mieszkam w DE a od lutego juz nie jestem staraczka i czekam na moja pociechę. Jedno dziecko tu urodzilam, dwójkę stracilam a teraz noszę pod sercem dzidzie


Hej Aneta [emoji3] no znamy się znamy i bardzo ale to bardzo trzymam za Ciebie kciuki. Ja też mam już synka ale jego jeszcze rodzilam w Polsce. Tu w De jak na razie mam na koncie ciążę biochemiczna ale staramy się dalej . Fajnie że dolaczylas do nas . Sądząc po nicku pochodzi szybko z Kielc? Ja ostrowiec[emoji16] a w De w jakim landzie mieszkasz?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Aneta [emoji3] no znamy się znamy i bardzo ale to bardzo trzymam za Ciebie kciuki. Ja też mam już synka ale jego jeszcze rodzilam w Polsce. Tu w De jak na razie mam na koncie ciążę biochemiczna ale staramy się dalej . Fajnie że dolaczylas do nas . Sądząc po nicku pochodzi szybko z Kielc? Ja ostrowiec[emoji16] a w De w jakim landzie mieszkasz?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Urodzilam sie w okolicach Kielc :) mieszkamy w NRW niedaleko Bochum ;)


 
reklama
Hej dziewczyny :blink: Melduję się i ja z Niemiec,również już tutaj zaczynałam staranka o drugie dziecko. Jak widać,w końcu się udało. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie ciąży i porodu w Niemczech,służę pomocą,w miarę możliwości oczywiście. :happy2::happy2:
Miewam przelotne myśli o trzecim dzieciaczku,ale....na razie za wcześnie chyba,no nie wiem sama.
 
Do góry