reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Ale ten dzień się wlecze... Ja mam wrażenie, że jest już 14-15 a tu tak wcześnie... I słoneczko zaszło za chmurki:-(Chciałabym, żeby była już 17, albo żebym była już po wizycie u lekarza. Boję się, co mi powie. Mam nadzieję, że wszystko jest ok, ale i tak się cholernie boję. Jak tylko wrócę, na bank dam znać co i jak:tak:
Kochana napewno wszystko bedzie dobrze :tak: trzymam kciuki i czekam na wiesci zaraz po wizycie :tak: szczerze to ja tez bym chciala zeby bylo juz chociaz troszke pozniej a tu dopiero taka godzina :-( tulam Cie mocno i nie zamartwiaj sie slonko :tak::-D
 
reklama
Maggie, taką mam nadzieję. Ale i tak jest we mnie tyle strachu przez to plamienie i w ogóle...Ale idę do dobrego lekarza, który w przeciwieństwie do mojej poprzedniej pani gin. ma USG. Nie mogę zrozumieć jak w dzisiejszych czasach, prywatny gabinet lekarski nie ma takiego sprzętu...Przecież wszystkie pacjentki płacą za wizyty kupe kasy:no:Oby było dobrze:tak:
 
Maggie, taką mam nadzieję. Ale i tak jest we mnie tyle strachu przez to plamienie i w ogóle...Ale idę do dobrego lekarza, który w przeciwieństwie do mojej poprzedniej pani gin. ma USG. Nie mogę zrozumieć jak w dzisiejszych czasach, prywatny gabinet lekarski nie ma takiego sprzętu...Przecież wszystkie pacjentki płacą za wizyty kupe kasy:no:Oby było dobrze:tak:
Dokladnie malenka jak w tycha czasach lakarze w swoich gabienatach nie maja takiego sprzetu, ktory raczej jest podstawa gabinetu ginekologicznego... Ja tez chodze prywatnie malenka a moj lekarz w ogole nie robi mi USG tylko ciagle jakies tabletki przepisuje, dlatego postanowilam ze zmieniam lekarza i to szybko :-p
 
Zapominajka jeżeli brzuch twardnieje tzn macica się napina, czyli są skurcze. A skurcze macicy POWINNY być przy porodzie dopiero:-), a jak wcześniej - to coś nie tak. Teraz już wiesz wszystko:tak::-D:-D

no nie do końca, a skurcze przepowiadające? ;-)

no i nie wiem, czy dokładnie o to chodziło Zapominajce? Może chodziło o to, że brzuszek ciążowy jest "twardy" w przeciwieństwie do brzucha z tłuszczu, który jest mięciutki :rofl2:, ale przyznam sie szczerze, że nie pamiętam od kiedy mój ciążowy brzucho stał się taki właśnie "twardy"
 
Cześć dziewczynki:-D
dziś w nocy 3 razy wstawałam siku a od rana byłam juz chyba z 5 razy w toalecie... ale brzuch mnie boli jak na okres , piersi tez mnie bolą.. ale żadnych zmian nie zauwazyłam oprócz tego sikania :sorry2: za tydzien , tzn jakoś w piatek-sobota powinnam dostać @, czy to możliwe że jeśli jestem wciąży to już chce mi się tak siku?
buziaczki:laugh2:
ah za dużo o tym myślę ...
 
Cześć dziewczynki:-D
dziś w nocy 3 razy wstawałam siku a od rana byłam juz chyba z 5 razy w toalecie... ale brzuch mnie boli jak na okres , piersi tez mnie bolą.. ale żadnych zmian nie zauwazyłam oprócz tego sikania :sorry2: za tydzien , tzn jakoś w piatek-sobota powinnam dostać @, czy to możliwe że jeśli jestem wciąży to już chce mi się tak siku?
Częste oddawanie moczu pojawia się zwykle 6-8 tygodni po zapłod­nieniu, tak wyczytałam ale może napiszą osoby które wiedzą z doświadczenia.
Ja też staram się nie myśleć ale testuje 16 kwietnia.
Tylko, że ja niestety nie mam żadnych objawów wskazujących na ewentualną ciąże dlatego się nie nastawiam.
 
w 1 i 2 ciazy sikac latalam od jakiegos 4-5 tc.
u mnie 3 dni do @ nie nastawiam sie.od dzisiejszej nocy jest mi niedobrze a bole podbrzusza mam od owulacji jeszcze.ale wiem ze jaks ie chce to organizm potrafi platac figle:)
 
Jesssst:) Mąż kupił mi ten Folik i dziś rozpoczęłam łykanie:) Dziękuję bardzo za porady,jesteście Kochane słoneczka:) Wiecie, nie wiem czy przed zajściem w ciążę powinnam odwiedzic gin? Boję się,bo jeszcze nigdy nie byłam...nie było takiej potrzeby bo wszystko było ok, @ też regularna i wogóle..Chodziłyście przed zajściem w ciążę do gin? Czy dopiero potwierdzic ciążę?
 
Cześć dziewczynki:-D
dziś w nocy 3 razy wstawałam siku a od rana byłam juz chyba z 5 razy w toalecie... ale brzuch mnie boli jak na okres , piersi tez mnie bolą.. ale żadnych zmian nie zauwazyłam oprócz tego sikania :sorry2: za tydzien , tzn jakoś w piatek-sobota powinnam dostać @, czy to możliwe że jeśli jestem wciąży to już chce mi się tak siku?
buziaczki:laugh2:
ah za dużo o tym myślę ...

Bardzo ciazowo mi to wyglada... :-D Ja tez latalam do lazienki co godzine, rowniez w nocy, od samego poczatku. No i objawy mialam takie jak na @ tylko pomnozone przez 5! :szok:

Ale z drugiej strony, jak zaczelam staranka, to po kazdej owulce mialam ciaze urojona :baffled: taka bylam nakrecona.........
Trzymam kciukasy :tak::tak::tak:
 
reklama
Jesssst:) Mąż kupił mi ten Folik i dziś rozpoczęłam łykanie:) Dziękuję bardzo za porady,jesteście Kochane słoneczka:) Wiecie, nie wiem czy przed zajściem w ciążę powinnam odwiedzic gin? Boję się,bo jeszcze nigdy nie byłam...nie było takiej potrzeby bo wszystko było ok, @ też regularna i wogóle..Chodziłyście przed zajściem w ciążę do gin? Czy dopiero potwierdzic ciążę?

Ja uważam, że lepiej pójść. Warto zrobić cytologie i gin powie co jeszcze. Wizyty nie ma co się bać:-)
Życzę powodzenia
 
Do góry