reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

No to trzymam kciuki:)
U mnie w pracy tak wrze, że już bym z niej uciekła:) W czwartek 13,03 idę do ginekologa, udało mi się do niego wcisnąć dzięki znajomej pielęgniarce, a mam same pozytywne opinie o nim od dwóch znajomych. Jedna chodzi do niego prywatnie no to wiadomo, ale druga na nfz i mówi że bardzo fajny:) Już nie mogę się doczekać:)) poza tym na 13.03 wypada mi miesiączka, więc przed wyjściem zatestuje, a nóż widelec się udało, bo mnie tak rozpierało w dole brzucha, może to na te dni płodne:) A teraz mam szyjkę tak wysoko, że palcem nie mogłam dosięgnąć i tak sobie marzę....:)
Buziaki, czekam co u Ciebie:)
 
reklama
Cieszę się że udało Ci się dostać do lekarza do którego chciałaś, ciekawa jestem co Ci powie, doradzi. Ja dam znać jutro jak wyszedł test. Zrobię też drugi w piątek dla pewności.

Pozdrawiam :):)
 
Hejka, i co? przyszedł ten okres?
Ja też jestem ciekawa, rozmawiałam wczoraj z moją koleżanką i powiedziała, że złoty człowiek tak że w czwartek się przekonam co i i jak:)
A Ty jak tam? teraz będzie kolejny starań?:) zawsze to więcej przyjemności:) nie martw się. Ja miałam chwilową załamkę, tzn już trzecia koleżanka w pracy w ciąży:) hehe ta miała wpadkę, szef się chyba załamie, a jakbym tak jeszcze ja mu pomachała zaświadczeniem to byłabym już 4 w przeciągu czterech miesięcy:)
 
Tak dostałam okres odrazu na drugi dzien po skonczeniu dupka. Teraz pewnie na kolejny monitoring musze się wybrac po okresie. Dokładnie 13 ty miesiąc starań będzie :/ To teraz czekamy co Tobie powie Pan doktor ;)
Ja to się raczej nie wyrobie do konca umowy zajść... eh
 
Czesc.Mozna dolaczyc?? ( sorki za bledy pisze z telefonu). Mam 21 lat ( pod koniec miesiaca 22). O dzidzie staramy sie juz od roku. Rok temu zrezygnowalam z anty i moje cykle wolaja o pomstwe do nieba. Sa bardzo nieregularne. Mieszkam na wyspach i mam wspanialego lekarza. Czekam teraz w maju na laparoskopie. Hormony podobno mam wpozadku.
bylam kilka dni temu u lekarza bo wkoncu zobaczylam 2 kreseczki na tescie. Ale beta jest negatywna :( porobil badania i napisal list do ginekologa na cito zeby mnie przyjol i zbadal bo cos jest nue tak skoro z moczu pozytywne a beta <1.

Trzymam za was kciuki i mam nadzieje ze bedziemy tu na krociutko ;)
 
Witamy i zapraszamy, no dziwne, może jakiś test niedobry, nie wiem, bo mi raczej negatywy wychodzą, zawsze szukam cienia cieniowatego drugiej kreseczki, ale nic z tego. Na Ratunek jesteś młodziutka jeszcze, aż ci zazdroszczę takiego pięknego wieku:) Ja już po 30 niestety:(
Ja właśnie policzyłam że mamy dziewiąty miesiąc starań, nie myślałam nigdy, że zajście w ciążę to taka trudna sprawa hehe:) A Ty Na_Ratunek dlaczego będziesz miała laparoskopię?
Olucha nie ma szans na przedłużenie umowy? Może dostaniesz na stałe i na wychowawczy się załapiesz:)
Ja mam na czas określony jeszcze dwa lata, ale nie wiem czy nie wpadnę w tą urojoną, bo psychiczna atmosfera czasem jest nie do zniesienia, Moje koleżanki lubią dołki pod kimś kopać, jedna taki wykopała, że sama do niego wpadła aż po czubek głowy, teraz jest mistrzynią do robienia prowokacji, w których gra osobę pokrzywdzoną i wychodzi jej to niesamowicie przekonywająco.
A mój mąż mi dziś powiedział:"...albo zajdziesz w ciążę, albo schudniesz, inaczej rozwód z Twojej winy..." Nieźle co nie hehehhe:)
 
Polja bede miala laparoskopie bo w zeszlym roku mialam zapalenie jajnikow i lekarz mowi ze mogly zrosty sie zrobic. A I mam te cykle nieregularne wiec chce sprawdzic w strone PCO.

Kochana 30lat to jeszcze mlodosc ;) duzo czasu
A maz niezle ci powiedzial :p ja bym walnela focha :p
 
Witam nową koleżankę :)
Polja nie ma możliwości bo ja mam umowę uaktywniającą dla niani, aż dziecko skończy 3 lata, do wakacji może ona tylko trwać, bo od września dziecko idzie do przedszkola a mi umowa wygasa już 30 czerwca. Także lipa :/ skontaktowałam się ze swoim lekarzem i idę w poniedziałek na kolejny monitoring. A Ty już niebawem masz wizytę? 13 tego? może nie będzie pechowo ;P
 
reklama
Do góry