reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

Moj sie jeszcze nie badal bo u nas tylko prywatnie tylko w dublinie a to 200km odnas. Ja czekam na hsg i jesli bedzie wszystko ok to wysylam go. Moze sie myle ale u nas jest wieksze prawdopodobienstwo ze to ze mna cos nie tak.
Ale zawsze mozesz sptytac badania hormonow czy nasienia nie bola ;)

Milego dnia dziewczynki ja zmykam do szpitala na konsultacje operacji wyciagniecia srub z stopy. Trzymajcie kciuki bo juz rok czekan
 
reklama
Ja się chciałam przywitać. Pewnie w nieodpowiednim miejscu to czynię, ale dopiero staram się ogarnąć forum. Jestem tu nowa i szukam wsparcia w staraniach o dzidziusia. Najbardziej co prawda wspiera mnie mój mąż, ale jednak wsparcie innych starających się kobiet, wymiana doświadczeń, rozmowa na różne inne tematy to też przydatne :)

My co prawda staramy się już bardzo długo... mnie się wydaje, że całą wieczność. Rok temu robiłam badania, było ze mną wszystko ok, ale w najbliższym czasie zamierzam je powtórzyć u innego ginekologa. Mąż się badał trzy miesiące temu... z nim nie ma problemów. Tak więc pozostaje nam czekać i wierzyć, że los się ułoży po naszej myśli.

Pozdrawiam,
Młoda :)
 
Robiłam ogólnie wyniki, te wszystkie ginekologiczne, plus na cukrzycę, na tarczyce... cały zestaw. Musiałabym znaleźć ten świstek sprzed roku by sobie wszystko przypomnieć. Nie mierze temperatury, bo jestem na to za mało systematyczna, testów owulacyjnych nie robię. Wcześniej liczyliśmy dni płodne, mąż się oszczędzał tak 3-5 dni przed nimi. Ale od nowego roku w ogolę się nie spinamy, nie liczymy dni, kochamy się gdy mamy ochotę i może to będzie najlepsza metoda :)
 
Ja mierzylam przez rok teraz odpuscilam. Mierzenie jest ok bo mozna zauwazyc kiedy jest faktyczbnie owu I czy np FL nie jest za krotka. Ja mam bardzo nieregularne cykle odkad wyciagnelam implant. Tez mialam badania robione i hormony ok :/ czekam na ta laprao teraz.
Operacji stopy nie bedzie :happy:
 
Mloda.Mama Witam :)
Ja na twoim miejscu powtórzyłabym badania hormonów i udała sie do innego/nowego ginekologa. Ja temperatury też nie mierzyłam, testy owulacyjne zrobiłam może 3 w przeciągu tych 12 ms starań i zawsze wskazywały na to że owulacji nie mam. A na monitoringu okazuje się że mam owulację. Także ja nie mam przekonania do tych testów.

Naratunek
zapytam o badania dla męża jak będę na wizycie w poniedziałek.
 
Oluchapoducha ja nie bede na wizycie w poniedzialek ;) dzis mialam wizyte w sprawie operacji stopy ale tej operacji nie bedzie bo nie ma potrzeby.
O badania pancia(nie jest moim mezem) juz pytalam i doktor powiedzial ze tylko prywatnie i tylko w dublinie ale on by sie wstrzymal do po laparo. Hormonalne badania chlop mial i wszystko jest ok.
Ja teraz czekam na ta laparo jak na zbawienie.
 
reklama
Chodziło mi o to że Ja bedę w poniedzialek na wizycie i zapytam lekarza w swojej sprawie o badania dla mojego męża :)
To dobrze że obejdzie się bez operacji Twojej stopy. A kiedy masz laparoskopie?
Oj przepraszam źle przeczytałam. Daj znać co ci lekarz powiedział
Co do laparoskopii to nie wiem.... byłam u gina w szpitalu w styczniu i kazał mi troche kg zżucic (mam nadwage) i w maju mnie znowu przyjmie i bedziemy układać termin. Ale ponieważ coś jest nie tak (jak pisałam wyżej z tymi testami i brakiem okresu) moj GP bedzie pisał list do ginekologa zeby prxzyjoł mnie szybciej i szybciej zrobił laparo :)
 
Do góry