reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

Moniko, zgadzam się.
Jednak Moj partner podchodzi do tego na luzie, na luzie -ktorego niestety mi brakuje.
Nie sposob przestac myslec , pilnujac cykli, wizyt, pamietajac o zazyciu tabletek , robieniu zastrzykow. I tak w kolko.
 
reklama
Moniko, zgadzam się.
Jednak Moj partner podchodzi do tego na luzie, na luzie -ktorego niestety mi brakuje.
Nie sposob przestac myslec , pilnujac cykli, wizyt, pamietajac o zazyciu tabletek , robieniu zastrzykow. I tak w kolko.

No właśnie. Nie sposób o tym nie myśleć, kiedy trzeba iść na monitoring albo na wizytę do lekarza, trzeba wiedzieć, w którym dniu cyklu się jest. Ja dodatkowo mam bardzo bolesne owulacje lub dni przedowulacyjne. Skręca mnie tak, że nie mogę ruszyć nogą. Jak tu wtedy nie myśleć: "aha, zbliża się owulacja"? Co do współżycia, to zgoda, może takie wyczekiwanie na owu popsuć atmosferę, a radość płynącą z bliskości zamienić w rutynę, dlatego my staramy się kochać nie tylko w owulację, ale też przed i po. Czasem wypijemy wino, czasem posiedzimy na tarasie w ogrodzie wieczorem, czasem włączymy muzykę, czasem zrobimy masaż sobie... cieszyć się sobą, to podstawa, wszystko inne później. :D
 
Kochane, chciałam się na kilka dni pożegnać, bo wyjeżdżam i nie wiem, czy dam radę się udzielać na forum.. Na pewno postaram się Was podczytywać. Od przyszłego tygodnia znów będę mogła postować. A teraz spadam się pakować, bo jeszcze nie zaczęłam, a wyjazd jutro. Trzymajcie się, buźki!:-)
 
Cześć dziewczyny!
Nie było mnie bo w Sobote niespodziewanie wyjechaliśmy do rodziców chłopa bo jego mama w szpitalu (wszystko juz ok, dostała uczulenia na antybiotyk i cała twarz jej spuchła) i dziś dopiero wrócilismy. Wczoraj powinnam dostać @ ale jeszcze nie ma :D Narazie nie testowałam bo sie boje bo to dopiero 13 dni po owu wiec moze jutro @ jeszcze przyjdzie chociasz nie czuje sie wogole na @

Oluchapoducha ty miałas jakieś objawy we wczesnej ciaży?Kciukasy za reszte dziewczynek :)

Ania_Beata
kciuki za hsg
 
reklama
Do góry