reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzie艅 Ojca i z tej okazji zapraszam ci臋 do wys艂uchania rozmowy, kt贸rej bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dw贸ch c贸reczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma r贸wnie偶 znaczenie ;) Pos艂uchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Ci臋 na live z Agnieszk膮 Hy偶y - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzy艅stwie i oczywi艣cie o ojcostwie. O tym co robi膰 z "dobrymi radami". Do艂膮cz

reklama

Staramy si臋 o rodze艅stwo 2021

O ktore rodze艅stwo sie starasz?

• 2

• 3

• 4

• 5 i wiecej

Wyniki ankiety b臋d膮 widoczne dopiero po oddaniu g艂osu.

Aga87lan

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
20 Stycze艅 2021
Post贸w
4 440
Hej hej witajcie!
Mog臋 tu z Wami "posiedzie膰" 馃檪?
Mam 35 lat i dw贸jk臋 weso艂ych dzieciak贸w - rocznikowo 9 i 6 lat. Sama jestem jedynaczk膮, ale zawsze chcia艂am mie膰 wi臋cej dzieci 馃槒. Od sierpnia staramy si臋 o 3 malucha. Bior膮c pod uwag臋, 偶e pierwsza dw贸jka zrobiona raz dwa, to teraz ju偶 troch臋 d艂ugo to trwa 馃... 27 powinnam mie膰 miesi膮czk臋, wi臋c mo偶e jutro rano spr贸buj臋 zrobi膰 test 馃か
Cze艣膰 :) r贸wnie偶 jestem jedynaczk膮 ! I nie chcia艂am mie膰 wi臋cej dzieci .. c贸rka w marcu ko艅czy 10 lat , a ja 28 stycznia 33 , teraz od stycznia staramy si臋 o drugie dziecko .. m膮偶 walczy艂 pare dobrych lat aby mnie przekona膰 ... w ko艅cu mu si臋 uda艂o i 5 stycznia pojechali艣my wyci膮gn膮膰 spirale , od razu dostali艣my zielone 艣wiat艂o 鈽猴笍 Pierwsze posz艂o hop siup , z drugim zobaczymy ... za dwa dni powinnam dosta膰 @ nie wiem sama jak si臋 czuje bo przy spirali plamilam p贸艂torej tygodnia przed miesi膮czka a teraz nie ma totalnie nic ... przy spirali nie bola艂y mnie piersi , a teraz bol膮 , piek膮 , sw臋dz膮 ... Jestem takim k艂臋buszkiem niepokoju , nerw贸w ... marze艅 i my艣li aby mie膰 prezent na 33 urodzony ale czy si臋 uda ? M贸wi臋 mojemu m臋偶owi 偶e by艣my by艂o naprawd臋 szcz臋艣ciarzami ! Bior膮c pod uwag臋 偶e on pracuje za granic膮 i przyje偶d偶a co 3-4 tygodnie ...

reklama

Aga87lan

Do艂膮czy艂(a)
20 Stycze艅 2021
Post贸w
4 440
Jakie mia艂y艣cie pierwsze objawy ci膮偶y pami臋tacie jak to by艂o?
Ja nie pamietam nic z takich jaki艣 bolesno艣ci , pamietam tylko 偶e pewnego dnia poczu艂am si臋 jakbym mia艂a gryp臋 .. a pamietam ze by艂o juz bardzo ciep艂o i by艂o to dla mnie dziwne ... bardziej dla zabawy zrobi艂am test a tam dwie krechy ! By艂o to dla Nas zaskoczenie ! Tym bardziej 偶e m贸j wtedy jeszcze nie m膮偶 by艂 u mnie dwa dni ... przyjecha艂 z pracy po miesi膮cu na dwa dni i pojecha艂 .. i twych dw贸ch dniach si臋 uda艂o .. Pamietam 偶e mia艂am dwa razy poranne md艂o艣ci i to w zasadzie wszystko z nieprzyjemnych objaw贸w .. do ko艅ca ci膮偶y biega艂am jak motorek :) mia艂am wtedy 22 lata

Do艂膮czy艂(a)
21 Stycze艅 2021
Post贸w
12
Hej! Jetem mam膮 10-miesi臋cznego malucha. Razem z m臋偶em marzy Nam si臋 kolejne bobo. Staramy si臋 3 cykle, na razie bezowocnie. Jest to dla mnie trudne prze偶ycie, bo pierworodny by艂 jednym z艂otym strza艂em. Zaraz zaczynamy 4 cykl stara艅. Wydaje mi si臋, 偶e dopiero schodzi ze mnie ci艣nienie, 偶e to musi byc teraz, 偶e co艣 z Nami jest nie tak. Serio, jest to jedno z trudniejszych stan贸w emocjonalnych jakie mia艂a. I tak wiem, niekt贸rzy staraj膮 si臋 lata i nic. Pisz臋 to, bo mo偶e znajdzie si臋 mama, kt贸ra stara si臋 miesi膮c,a ma podobne odczucia. I MAMO STARACZKO - to jest normalne, to jest ok :)

Trzymajcie za Nas kciuki dziewczyny! W weekend mam owulacje, ale ju偶 nie b臋d臋 strofowa膰 starego, 偶e musimy si臋 gzi膰 codziennie, nalepiej 2 razy dziennie, szczeg贸lnie w owu. Teraz ju偶 LUZ, czuje si臋 z tym 艣wietnie! :)
I prosz臋 o dzielenie si臋 dobrymi nowinami (II). Dla mnie jest to mega buduj膮ce <3
Powodzenia Mmusie!

malf

Do艂膮czy艂(a)
13 Stycze艅 2012
Post贸w
156
Nooooo to musz臋 si臋 pochwali膰 馃槉!!!! Dwie kreski z dzisiejszego poranka!

Za艂膮czniki

• 16116552462025683522244290269617.jpg
    16116552462025683522244290269617.jpg
    948,6 KB · Wy艣wietle艅: 66

laChance

Do艂膮czy艂(a)
18 Stycze艅 2021
Post贸w
800
Ja nie pamietam nic z takich jaki艣 bolesno艣ci , pamietam tylko 偶e pewnego dnia poczu艂am si臋 jakbym mia艂a gryp臋 .. a pamietam ze by艂o juz bardzo ciep艂o i by艂o to dla mnie dziwne ... bardziej dla zabawy zrobi艂am test a tam dwie krechy ! By艂o to dla Nas zaskoczenie ! Tym bardziej 偶e m贸j wtedy jeszcze nie m膮偶 by艂 u mnie dwa dni ... przyjecha艂 z pracy po miesi膮cu na dwa dni i pojecha艂 .. i twych dw贸ch dniach si臋 uda艂o .. Pamietam 偶e mia艂am dwa razy poranne md艂o艣ci i to w zasadzie wszystko z nieprzyjemnych objaw贸w .. do ko艅ca ci膮偶y biega艂am jak motorek :) mia艂am wtedy 22 lata
ja 偶adnych zupe艂nie

malf

Do艂膮czy艂(a)
13 Stycze艅 2012
Post贸w
156
A ja dzisiaj podminowana. Testuje teraz apke ovufriend. Pokazywa艂a mi do wczoraj owulacj臋 na 艣rod臋 wi臋c czeka艂am na t臋 艣rod臋 jak na zbawienie. Na luzie z seksem. A dzisiaj rano patrz臋 a ta Cholera mi pokazuje 偶e dzisiaj dzie艅 niep艂odny i owulacja by艂a w niedziel臋. My艣la艂am 偶e si臋 rozp艂acz臋. Wiem 偶e to tylko przewidywania ale na psychik臋 podzia艂a艂o. Dlatego odpuszczam sobie g艂upie apki i lec臋 na spontana 馃檮
Ta apka tak ma... Pr贸bowa艂am z niej korzysta膰, ale to nie by艂o na moje nerwy 馃う鈥嶁檧锔. Wpiszesz jaki艣 objaw jeden, kt贸ry nie pasuje do algorytmu i zmienia prognozy o 180 stopni....

reklama
Do g贸ry