reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się z CLO i duphaston

StorAnia jak tam postępy? Też mam pcos, pierwszy cykl mam teraz z clo, estrofemem i dupkiem. Zobaczymy, czy to da jakieś efekty.

Dziewczyny, duphaston po prostu powoduje przeskoczenie owulacji i przejście od razu do fazy lutealnej, budowania endometrium i koniec końców do okresu. Nie reguluje miesiączek, tylko pozwala je wywołać wcześniej, oraz ew. podtrzymać ciążę oczywiście :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam ja staram się obecnie drugi cykl.z Clo
.w pierwszym miałam piękna owulacje ale ciazy nie ma...a ogólnie staramy się z mężem juz prawie 2 lata ....życzę powodzenia! !
 
Cześć Dziewczyny. Tu Agata. Mam 26 lat. tez staram się o ciążę z pomocą clo i duphaston. Mam PCOS I długie cykle. Od czerwca 2016 walczę o dziecko. Jestem po przynajmniej 4 cyklach z clo 5-9 dnia 2x1 i duphaston 2x1 od 17 dc. W listopadzie miałam inseminacje ale się nie powiodła.
 
Witam :) moje starania trwają już 5 miesięcy...również stosuję clo 5-9 dc i duphaston 16-25 dc, w październiku się udało, niestety w 6tc poroniłam samoistnie. W grudniu zaczynam dalsze starania.
Powodzenia w staraniach. Ja tez będę walczyć w grudniu ;-)
 
Witam ja staram się obecnie drugi cykl.z Clo
.w pierwszym miałam piękna owulacje ale ciazy nie ma...a ogólnie staramy się z mężem juz prawie 2 lata ....życzę powodzenia! !
O to tak jak ja! Też w poprzednim cyklu piękna owulacja, pęcherzyki ładne pękły no ale nie wyszło. Obecnie 2 cykl na CLO. Trzymam kciuki za wszystkie [emoji8] jutro mam monitoring więc się okaże czy są jakieś pęcherzyki

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pomocy ;-) czy ktoś brał clo podczas przeziębienia ? Dziś powinnam wziąć 1 tabl ale nie wiem czy brać bo ścieLO mnie z nog
 
Dziewczyny pomocy ;-) czy ktoś brał clo podczas przeziębienia ? Dziś powinnam wziąć 1 tabl ale nie wiem czy brać bo ścieLO mnie z nog
Ja brałam przy przeziębieniu, ale nie zbyt mocnym. Poczytaj ulotkę, może tam coś pisze, żeby clo z czymś nie łączyć.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry