reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staramy się

Testy można w zasadzie powtarzać codziennie, ale po 1,5 roku starań dałam sobie spokój. Co miesiąc robiłam w dniu spodziewanej @ i dzień po, ale akurat w cyklu, w którym się udało odpuściłam ;-) A oczy mi mało z orbit potem nie wyszły :-D
 
reklama
Jak masz objawy fizyczne to powtórz za tydzień mogło później dojsc do zaplodnienia. Mi się tak co prawda spóźniał okres byłam pewna ze ciąża ale ciagle negatywne testy były dostałam okres w 50dc. Załamka. Za to w następnym cyklu zaskoczyłam I było to duże zaskoczenie. Myślałam ze powtórzy się akcja sprzed miesiąca. Mąż zabronił mi nawet robić test przed 50dc ale nie wytrzymałam Wszystko mi śmierdziało i spałam na stojąco.
 
Witam ponownie.
Jestem w 33 dc i od 4 dni mam plamienia koloru brazowego. W moczu duzo tego nie ma dopiero na papierze widać. Robilam test 2 dni temu i wyszedl negatywny. Nie wiem co mam myśleć. Wizyte u lekarza mam dopiero 3 stycznia. Co radzicie? Boje sie ze to moze byc jakas choroba..
 
Witam ponownie.
Jestem w 33 dc i od 4 dni mam plamienia koloru brazowego. W moczu duzo tego nie ma dopiero na papierze widać. Robilam test 2 dni temu i wyszedl negatywny. Nie wiem co mam myśleć. Wizyte u lekarza mam dopiero 3 stycznia. Co radzicie? Boje sie ze to moze byc jakas choroba..
Hej miałam podobnie w normalnych cyklach, u mnie po prostu hormony szaleją, u Ciebie może to być zupełnie coś innego. Przy ciąży pozamacicznej miałam identycznie tak jak ty z testami + objawy , negatywne i objawy jakby na ciąże, później zaczęły się plamienia. Zrób betę, jeśli to ciążą pozamaciczna to będzie pozytywna ale w niskich stężeniach, nie chce Cię straszyć ale lepiej weź to pod uwagę. Jeśli wyjdzie negatywna to spokojnie czekaj na @ a jeśli pozytywna to szukaj jak najszybciej lekarza jakiegokolwiek bądź leć prywatnie. PS. Beta przy ciąży pozamacicznej słabo wzrasta.
 
Do góry