reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Tak ogolnie szefowa jest bardzo spoko, tylko troche mocno zakrecona ;) dzisiaj juz troche ochlonelam, jak przyjedzie do naszej apteki to upewnie sie na 100% czy tylko na czas urlopow :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
:biggrin2: Tak jest , zwlaszcza ze mam dzis moje 36 urodzinki, to trza wypic za zdrowie a moze i jakis prezent z gory dostane w tym cyklu:tak::tak::tak:
Wszystkiego najlepszego! [emoji813]



Ja dzisiaj nadal w dołku psychicznym... Wszystko nałożyło się na raz... Całe szczęście, że jeszcze wsparcie mam w moim narzeczonym mam wsparcie, bo na przyjaciółkę nie mogę liczyć i w sprawach ogólnych i w sprawach ślubu, bo ma być moją świadkową...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 
Nie dołuj się, ślub to Wasz dzień, niezależnie od innych :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Jednak potrzebuję kobiety z którą mogłabym obgadać te babskie sprawy, z którą mogłabym pójść przymierzać suknie, czy nawet by zwierzyć się z tego o czym tutaj wam pisze. Ale dla niej moje problemy to głupoty, bo mogłabym żyć jak wcześniej, przecież nie byłam umierająca, a wracając do ślubu, to i tak ona twierdzi, że nam się przełoży bo mieliśmy w tamtym miesiącu problem finansowy, bo się zwierzyłam... Eh, czasami okazuje się, że mylnie kogoś nazywamy przyjacielem.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 
@Migdalove - może teraz tak to w smutku widzisz :(

Ja powiem Ci, że przyjaciółki nie mam, miałam, ale nam się drogi po prostu rozeszły i już w sumie mamy mniej punktów wspólnych. A z wiekiem później trudniej nawiązać jakieś głębsze relacje. Poza tym ja mam mniejsze potrzeby społeczne :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Migdalove - może teraz tak to w smutku widzisz :(

Ja powiem Ci, że przyjaciółki nie mam, miałam, ale nam się drogi po prostu rozeszły i już w sumie mamy mniej punktów wspólnych. A z wiekiem później trudniej nawiązać jakieś głębsze relacje. Poza tym ja mam mniejsze potrzeby społeczne :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
My od dzieciaka, prawie jak siostry. Wiesz, może i by tak było, że przez smutek tak to widzę, ale to nie pierwszy raz, to zawsze ona mogła na mnie liczyć a ja na nią bardzo rzadko, musiałam przeważnie liczyć sama na siebie. Być może tylko teraz bardziej się tym przejmuje przez to wszystko, ochłonę to może i przejdzie. Cały czas rozmyślam jak to będzie z tymi tabletkami anty, całe życie się broniłam przed tym a teraz muszę... Jeszcze czekają mnie zabiegi za kilka miesięcy...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 
Hej laski, ja jutro ostatni dzien @ :D w koncu ;) dzisiaj przyszla mi paczka z testami owu, 50 sztuk [emoji23] mam nadzieje, ze az tyle nie bede potrzebowac ;) nie moge sie doczekac wtorku i wizyty u gina, ciekawe co powie

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry