reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Nie wiem co się dzieje, ale mi niedobrze chyba ta podwójna dawka duphastonu źle na mnie wpływa.
Teraz juz czekam na @ niestety... przy tym tsh nie wierzę w ciążę. Póki nie dostane się do endo starania zawieszone.
Bardziej wierze w Wasze ciążę niż we własną, tzn we własną juz po prostu nie wierze.
Mój mi powiedział na rozładowanie atmosfery ze mój pies pochłania mój instynkt I blokuje zajście w ciążę. Kochany jest, bo próbuje mnie pocieszyć. Widzi że mnie to codziennie boli i wie ze nie ma dnia bym o tym nie myślała.

Ciężko mi [emoji20]
 
reklama
Zobacz załącznik 815455 Monia, 100 lat! Spóźnione ale szczere.

Dagaa, masz rację. Trzeba pokonywać trudnosci, co nas nie zabije to nas wzmocni
Ochlonelas trochę to na spokojnie sobie porozmawiasz z szefowa.

Stokrotenko, przytulam Cię mocno. Ustabilizowanie tarczycy nie trwa wiecznie a w zasadzie idzie cv całkiem sprawnie jak już się człowiek zawezmie. Bedzie dobrze, bedzie dzidzius w swoim czasie. Co do nie myslenia na te sprawy, ja cie nie pociesze...myślę o dziecku wszędzie i non stop. Wcakw tego nie chce a to się dzieje i życia i oczekiwania na możliwość starań nie ulatwia a czas biegnie nieubłaganie do mojej granicy rodzenia.
Ile.masz TSH teraz?

Wczoraj miała być @ a tu proszę...dopiero mam skok 29dc. Dopiero mam skok! Ja nie wiem skad to wszystko takie dziwne w tym cyklu, może dieta redukcyjna i stres organizmu z tym zwiany. W każdym razie gdybym teraz się starała to beznadziejnie by to wyszło. Bez prowadzenia obserwacji byłoby kichawo. I tak oto tym sposobem bedzie okres na wyjazd a mialo być tak miło.
 
Ostatnia edycja:
Hej Daga- prZykro mi że tym razem nie wyszło. Ja już na urlopie... i jeszcze ten cykl spróbujemy bez gina... testy zabrane i zobaczymy co będzie...

Przyznam Wam, że po dotychczasowych przejściach już nie mam "frajdy" ze starań... to czekanie na ovu i na @ mnie po prostu wykańcza. Tylko seks jest pocieszeniem...

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny jak u was?
Bylam staraczką i pierwsza z tad odlecialam:(
@pegas nie wiem czy w to wietzysz czy nie, ale powiem Ci, ze w cyklu kiedy mi się udało brałam femibion planowanie ciąży, robiłam testy owu i jakos sie udało. Choć przyznam się szczerze, ze w szczesliwym cyklu owu mi przypadla jednak na 9 dc. Totalny hardcore. Moze zacznij brac ten femibion;) bede trzymala kciuki:)
Widze, ze wiele z Was zrezygnowalo ze starań.
 
Dziś byłam ale nie chciała mnie przyjąć. Zobaczyła wyniki i powiedziała tsh do zbicia, nie mogła nic zrobić bo właściwie wychodziła.
Zalamalam się. Popłakałam jak wyszła. Z przychodni. Aktualnie tak strasznie boli mnie głowa ze nie wiem co gorsze czy jajniki czy głową. Bo jajniki to już pewien standard.
Powiedziała ze na jajniki to na IP jechać..

[emoji20]
 
Dziś byłam ale nie chciała mnie przyjąć. Zobaczyła wyniki i powiedziała tsh do zbicia, nie mogła nic zrobić bo właściwie wychodziła.
Zalamalam się. Popłakałam jak wyszła. Z przychodni. Aktualnie tak strasznie boli mnie głowa ze nie wiem co gorsze czy jajniki czy głową. Bo jajniki to już pewien standard.
Powiedziała ze na jajniki to na IP jechać..

[emoji20]
Boze co za babsztyl. No jak by na mnie trafila wiązankę by dostala menda
 
reklama
Do góry