reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Ja ogarnelam chatę, ugotowalam i jade do rossmana po farbe do wlosow bo juz odrosty sie zrobily.
 
Cześć Kate ! :)
My też już się staramy [emoji6]

My odpoczywamy na zlocie. Właśnie leżę na kocyku. Jest cudownie - pewnie w tym roku już taki czas mi się nie zdarzy [emoji6]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Witajcie :) Ja z nieśmiałym zapytaniem,czy można dołączyć? :zawstydzona/y:;-) ;)
Jestem mamą 2 dzieci; córka 7,5 roku i syn praktycznie 2 lata. Byłam w trzeciej ciąży,miałam termin na październik,ale niestety w 11 tc poroniłam. :no2: Chciałabym spróbować raz jeszcze,ale w kolejnym cyklu,nie w tym, czyli kolejna @ miałaby być 8.06 i potem teoretycznie działamy. ;) A ile nam to zajmie,tego nie wiem.
O syna staraliśmy się długo, bo 2,5 roku i dopiero jak odpuściłam,okazało się,że jestem w ciąży,i to dowiedziałam się dopiero w 12 tygodniu. :no::szok: Dlatego trzecia ciąża była zaskoczeniem,bo chociaż zdecydowaliśmy się na nią,to absolutnie nie przypuszczałam,że uda się za pierwszym razem,a tu niespodzianka. Byliśmy w szoku, tak szczerze mówiąc. :D
Mieszkamy w Niemczech, ja za 2,5 tygodnia kończę 29 lat. :) Przyjmiecie mnie?
 
Witajcie :) Ja z nieśmiałym zapytaniem,czy można dołączyć? :zawstydzona/y:;-) ;)
Jestem mamą 2 dzieci; córka 7,5 roku i syn praktycznie 2 lata. Byłam w trzeciej ciąży,miałam termin na październik,ale niestety w 11 tc poroniłam. :no2: Chciałabym spróbować raz jeszcze,ale w kolejnym cyklu,nie w tym, czyli kolejna @ miałaby być 8.06 i potem teoretycznie działamy. ;) A ile nam to zajmie,tego nie wiem.
O syna staraliśmy się długo, bo 2,5 roku i dopiero jak odpuściłam,okazało się,że jestem w ciąży,i to dowiedziałam się dopiero w 12 tygodniu. :no::szok: Dlatego trzecia ciąża była zaskoczeniem,bo chociaż zdecydowaliśmy się na nią,to absolutnie nie przypuszczałam,że uda się za pierwszym razem,a tu niespodzianka. Byliśmy w szoku, tak szczerze mówiąc. :D
Mieszkamy w Niemczech, ja za 2,5 tygodnia kończę 29 lat. :) Przyjmiecie mnie?

Witaj i rozgość się!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj @karotka00 ;)
@kinga30 testowalas?
Jak minął wam weekend? Mi ok do wczoraj, myslalam ze syn nogę zwichnal na trampolinie:( a bylam w gosciach ok 200 km od domu:( dzisuaj powinnam dostać @ i jej nie ma:D tylko szkoda ze dzisiaj robiąc test wyszedł negatywny niestety:(:( mam mega doła i juz nie wiem co robić jak robić zeby zrobićo_Oo_O dzisiaj zrezygnowalam z pracy, choc mialam zacząć od 5 czerwca, moze i glupia jestem nie wiem. Stwierdziłam, że z synem jeszcze muszę posiedzieć dopoki nie pojdzie do przedszkola. :oops:
 
Hej Kobietki!

Co słychac po weekendzie?:)

Addika, byliscie na plazy? Nam się udało tym razem, woda jeszcze troche zimna, piasek za to tak nagrzany, ze az sie chodzic sie dało;)

Kinga, przykro mi z powodu ujemnej bety, moze rzeczywiscie jeszcze za szybko, dobrze, ze inne wyniki w normie:)

Andzelika, Jak u Ciebie sytuacja? Robilas test? :) gratuluje nowe pracy, kiedy zaczynasz?

Kate, Karotka, witajcie:) przykro mi z powodu Waszych strat:(

Stokrotenka, Bol podbrzusza juz odpuscil Na dobre?





Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Kobietki!

Co słychac po weekendzie?:)

Addika, byliscie na plazy? Nam się udało tym razem, woda jeszcze troche zimna, piasek za to tak nagrzany, ze az sie chodzic sie dało;)

Kinga, przykro mi z powodu ujemnej bety, moze rzeczywiscie jeszcze za szybko, dobrze, ze inne wyniki w normie:)

Andzelika, Jak u Ciebie sytuacja? Robilas test? :) gratuluje nowe pracy, kiedy zaczynasz?

Kate, Karotka, witajcie:) przykro mi z powodu Waszych strat:(

Stokrotenka, Bol podbrzusza juz odpuscil Na dobre?





Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Napisalam juz wyżej. Zrezygnowalam jednak z pracy.
 
reklama
Hej :) Dziękuję za miłe przyjęcie :*
andzelika87 ja też chciałam poczekać,aż syn pójdzie do przedszkola (dopiero za rok) i wtedy wrócić do pracy,do ludzi,odpocząć od dzieci...ale nie dam rady,ten cholerny instynkt jest silniejszy.:no:
Ja to sobie tłumaczę tak,że jeszcze zdążę się w życiu napracować,a dzieci nikt za mnie nie wychowa.
A ogólnie co do weekendu,to był mocno upalny...Mamy w parku, 5 minutek od domku, taki plac zabaw z tryskającymi fontannami wody,specjalnie dla dzieci,w zeszłym roku zrobili i córka od tygodnia ledwo ze szkoły wróci, rzuca plecak, napije się czegoś zimnego i z koleżanką fruuuu - nie ma ich,idą się bawić w wodzie.:-D:-D:-D Potrafią tak z 2-3 godziny siedzieć,ale że to naprawdę bliziutko i wszyscy się generalnie znają,to się nie martwię. ;)
Syn po dzisiejszym spacerze w taką pogodę tylko zjadł trochę sałatki ode mnie i padł.:sorry: Potem muszę skoczyć na zakupy,ale chyba się roztopię.:no:
A wam jak mija dzień?
 
Do góry