reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

U mnie kochana nudności zaczęły się w 6tc dopiero
A tak wcześniej też żadnych objawów ciąży oprócz bólu brzucha jak na @

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

A pamiętasz jak długo czułaś ból brzucha na @? Bo mnie tak meczy od poprzedniego tygodnia. Myślałam ze dzisiaj już przeszło ale teraz znowu. Co chwila sprawdzam czy @ nie ma, bo dokładnie takie same objawy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A pamiętasz jak długo czułaś ból brzucha na @? Bo mnie tak meczy od poprzedniego tygodnia. Myślałam ze dzisiaj już przeszło ale teraz znowu. Co chwila sprawdzam czy @ nie ma, bo dokładnie takie same objawy.
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też miałam taki ból na @ w ciąży, mam zapisane że od 28dc go czułam, test zrobiłam 32 dc (pozytyw) i wtedy już tego bólu nie było.
 
Ostatnia edycja:
A pamiętasz jak długo czułaś ból brzucha na @? Bo mnie tak meczy od poprzedniego tygodnia. Myślałam ze dzisiaj już przeszło ale teraz znowu. Co chwila sprawdzam czy @ nie ma, bo dokładnie takie same objawy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba gdzieś do tygodnia po terminie @. Zaczęło się 8 dni do terminu@. Z synem w pierwszej ciąży dłużej czułam

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
A pamiętasz jak długo czułaś ból brzucha na @? Bo mnie tak meczy od poprzedniego tygodnia. Myślałam ze dzisiaj już przeszło ale teraz znowu. Co chwila sprawdzam czy @ nie ma, bo dokładnie takie same objawy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Co prawda nie do mnie pytanie, ale, że miałam podobnie to odpiszę, że ja miałam takie bóle mniej więcej od 20 dc. I to takie konkretne, że kilka razy byłam pewna, że dostałam @. Przeszły dwa trzy dni po terminie @. Teraz pojawiają się tylko czasem i nie mocne.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A Twoje dzieci w jakim są teraz wieku? :) Będziesz miała nowe oczko w głowie :)

U mnie bez zmian. Wczoraj też brzuch bolał jak na okres. A dzisiaj spokój. Czasami coś tam kłuje, ale nie już tak okresowo. Ale piersi to mam bardzo bardzo obolałe. I ogólnie to mi jest zimno ale czasami mam takie podmuchy gorąca. Dzisiaj 26dc...Ale mi w sumie taki pozytyw testu owu wyszedł w 15dc. Więc nie wiem czy owu była w 16 czy juz w 17? Jak w piątek nie bedzie @ to idę na bete :) Tak bardzo nie chce sie nakręcac bo boje sie rozczarowania
Moi chłopcy rocznikiem 18 i 7 lat :) Starszy to już kawaler,a malutki taki słodki mamusiowy przytulasek:)
Do piątku już nie długo... Jeśli jest "ktoś w środku" to test powinien już wyjść;)
Na pewno Cię kusi aby sprawdzić.:)
 
A pamiętasz jak długo czułaś ból brzucha na @? Bo mnie tak meczy od poprzedniego tygodnia. Myślałam ze dzisiaj już przeszło ale teraz znowu. Co chwila sprawdzam czy @ nie ma, bo dokładnie takie same objawy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A widzisz :) Dziewczyny potwierdzają że takie bóle mogą być ciążowe:tak:
Zatestuj. Jutro ;)
 
@KatiNails , @-Aia- , @belle81 i @Wiktorka88 O - dziękuję Wam bardzo za odpowiedź :) Wczoraj zrobiłam test ale wyszedł mi negatywny. Pamiętam jak w pierwszej ciąży cień cienia wyszedł mi dopiero w dzień albo dzień po dniu planowanej@. I w sumie testy owu wyszły mi pozytywne w 15dc więc owu była pewnie jakoś 16- może 17dc. Dzisiaj jest już 26dc. Więc jakoś 9 moze 10 dpo. Trochę mi smutno z powodu tego wczorajszego negatywu, ale okres mam mieć w piatek. Zastanawiam się czy iść w czwartek na bete z krwi czy czekać do okresu i dopiero wtedy iść w sobotę rano? Te bóle jak na @ mam od piątku późnego wieczora i tak do dzisiaj.
 
reklama
@KatiNails , @-Aia- , @belle81 i @Wiktorka88 O - dziękuję Wam bardzo za odpowiedź :) Wczoraj zrobiłam test ale wyszedł mi negatywny. Pamiętam jak w pierwszej ciąży cień cienia wyszedł mi dopiero w dzień albo dzień po dniu planowanej@. I w sumie testy owu wyszły mi pozytywne w 15dc więc owu była pewnie jakoś 16- może 17dc. Dzisiaj jest już 26dc. Więc jakoś 9 moze 10 dpo. Trochę mi smutno z powodu tego wczorajszego negatywu, ale okres mam mieć w piatek. Zastanawiam się czy iść w czwartek na bete z krwi czy czekać do okresu i dopiero wtedy iść w sobotę rano? Te bóle jak na @ mam od piątku późnego wieczora i tak do dzisiaj.
Ja bym poczekała do tego piątku :)
U mnie chyba dopiero dzisiaj owu, kluje podbrzusze. Dzisiaj konczymy pięciodniowy maraton [emoji23][emoji23] i teraz to czekanie...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry