reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Oszzzz Tyyyyy :D czekam jutro jak się meldujesz że byłaś [emoji16]Działajcie a słowami lekarki się nie stresuj. Jeśli nic Ci nie dolega to nic się nie martw, zaskoczy [emoji3590]Sprawdzałam ale pamiętaj że do zagniezdzenia mogło dojsc u mnie wcześniej a u Ciebie może być później :) wdech, wydech i czekamy [emoji3590]uwierz ze ja tez czekam jak na szpilkach na wieści od Ciebie :)

Narazie nie przewiduje sprawdzania bo zużyłam test i nie wiem kiedy będzie mi pasowało podjechać do apteki. Może dopiero w weekend. Mąż mi zabronił dzisiaj wypić moje zielone piwo :D a taka mam ochotę. Ale on dalej wierzy......
 
reklama
Wypij, nic się nie stanie :) i ja wierzę że się udało :) ale jedno piwko w tym momencie niczego nie zmieni. Pamiętaj, pierwszych 14 dni - wszystko albo nic.
Do dnia @ wszystko z umiarem jest ok.
Narazie nie przewiduje sprawdzania bo zużyłam test i nie wiem kiedy będzie mi pasowało podjechać do apteki. Może dopiero w weekend. Mąż mi zabronił dzisiaj wypić moje zielone piwo :D a taka mam ochotę. Ale on dalej wierzy......
 
Głupio mi o tym pisać. Żółte. Nie są zabarwione nawet krwią jak na okres tylko po prostu żółte. Czytałam gdzieś że to może hormony ciążowe tak robią więc pytam czy to możliwe.
 
Ja po wizycie u Ginki i jakoś mnie zdołowała.. Nastawienie mieliśmy oboje super do dzisiaj..
" Działać codziennie i pamiętać, że jest tylko 20% szans na ciążę więc jeśli nic nie zdziałacie to ze względu na wiek zobaczymy się po 6 cyklu starań. No chyba, że się uda to najwcześniej w 8tc "
I teraz w głowie mam te 20% ..
Od soboty ruszamy z produkcją ;)
A skąd to 20% o co to chodzi?

Ja w sobotę idę na wesele,na test dużo za wczesnie - pewnie będę piła jakieś oszukancze drinki bo nie chce wzbudzać podejrzen:-)
 
A skąd to 20% o co to chodzi?

Ja w sobotę idę na wesele,na test dużo za wczesnie - pewnie będę piła jakieś oszukancze drinki bo nie chce wzbudzać podejrzen:-)
Często się słyszy, że każda zdrowa para ma tylko 20% szans na ciążę w każdym cyklu.

KiedyPytam trzymam kciuki za pozytywny test :D Może i Nam się uda i wyladujemy na Czerwcówkach :D Ja już nawet termin sobie wyliczyłam na 19.06 ;)
 
reklama
Do góry