reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Który to cykl starań? I dlaczego zawiesiliscie staranka?
Za 1 razem udało nam się w maju. Niestety koniec czerwca przyniósł stratę. W sierpniu próbowaliśmy, ale się nie udało. A w październiku lecimy do Polski i nie chcemy ryzykować, żeby w razie czego nie zaszkodzić. W czerwcu mieliśmy właśnie lot i wolimy dmuchać na zimne.
 
reklama
@KiedyPytam ja miałam tak, że w 8dpo miałam negatywny, 9dpo cień cienia, 10dpo wyglądał znów jak negatywny a taki już pewniak pozytyw 2-3dni po terminie @. Wiec w ogóle robienie testów tak szybko to głupota trochę, mimo, że sama to robiłam [emoji1]

Dzisiaj wychodzi mi z dnia OM 5w1d, zaczęło mnie kłuć w podbrzuszu i wpadłam w panikę, pojechałam na izbę. Zrobiła mi usg i widać pęcherzyk, ale jeszcze bez zarodka. Twierdzi, że ciąża może być trochę młodsza, wyglądała jej bardziej na 4w. Rano robiłam betę, tak dla świetego spokoju i wyszła 2942,5 czyli 4-5tydzien. Pasuje [emoji4] w środę pójdę jeszcze raz zobaczyć, czy przyrasta jak trzeba. Ze względu na poronienie w zeszłym miesiącu lekarka kazała mi dużo wypoczywać wiec aktualnie jestem na L4. No, wygadałam się [emoji4]
 
Niestety moje nadzieję legly właśnie w gruzach .. Krew na papierze czyli @ przyszła :( nawrt jeśli coś tam było z tych cieni to poszło się jebac za przeproszeniem. Już nie wiem który to stracony cykl z 13...14... Odechciewa mi się już wszystkiego.
 
Niestety moje nadzieję legly właśnie w gruzach .. Krew na papierze czyli @ przyszła :( nawrt jeśli coś tam było z tych cieni to poszło się jebac za przeproszeniem. Już nie wiem który to stracony cykl z 13...14... Odechciewa mi się już wszystkiego.
Nie załamuj się , ja też co @ przyszła to płakałam , ale w końcu się uda ,tylko trzeba odpuścić eh
 
Niestety moje nadzieję legly właśnie w gruzach .. Krew na papierze czyli @ przyszła :( nawrt jeśli coś tam było z tych cieni to poszło się jebac za przeproszeniem. Już nie wiem który to stracony cykl z 13...14... Odechciewa mi się już wszystkiego.
W końcu zaświeci słońce! Trzeba w to wierzyć :)
Mi dzisiaj ginka jakiś żel na poprawę kondycji żołnierzyków zalecała.
 
A skąd to 20% o co to chodzi?

Ja w sobotę idę na wesele,na test dużo za wczesnie - pewnie będę piła jakieś oszukancze drinki bo nie chce wzbudzać podejrzen:-)
Ja wesele mam 4.10 a 27.09 mam wizyte ale tylko wyniki badan, ale moze poprosze, zeby zrobil mi usg tylko, zeby zobaczyc czy wszystko ok, to jak bedzie dobrze to juz powiemy, bo ja z tych co alko i papieroska przy okazji wesela napewno bym nie odmowila :-)
 
W końcu zaświeci słońce! Trzeba w to wierzyć :)
Mi dzisiaj ginka jakiś żel na poprawę kondycji żołnierzyków zalecała.

Stosowalismy ten conceive plus.. I w sumie to nic nie dało a mój mąż mówił że przy nim ma wrażenie jakby mu się sikac ciągle chciało więc wydaje mi się że jakoś go ten żel drażnil.. Więc odpuscilismy.
 
reklama
Do góry