reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja chciałbym dotrwać do 10 ale już dziś walczyłam ze sobą [emoji6] pewnie zrobię test w weekend znając siebie. Długo się starasz?
 
reklama
Beta 2,0 wiec teraz czas na badania. @ nie ma do dzis 9 dni po spodziewanej.
Czy któraś z Was nie miała dlugo miesiączki? Jakie badania mialyscie robione pod tym kątem?
 
Ja chciałbym dotrwać do 10 ale już dziś walczyłam ze sobą [emoji6] pewnie zrobię test w weekend znając siebie. Długo się starasz?
To dopiero moj pierwszy cykl, poprzedniego nie liczę bo wtedy odstawiliśmy prezerwatywy ale było juz po dniach płodnych(wg kalendarza). Dopiero zaczynam. Mam 27 lat i czas najwyższy :) w sierpniu tamtego roku odstawiłam tabletki wiec myśle ze wszystko powinno działać . jak sie czujesz ? Czujesz cos , ze to moze akurat w tym cyklu sie udało?
 
Zamówiłam testy owu w aptece w dozz ale tylko 5 szt jest zobaczymy nigdy nie robiłam ich. Mam nadzieję że tym razem z nimi się uda.
Fruzia miałam 27 lat jak urodziłam syna [emoji4]
 
To dopiero moj pierwszy cykl, poprzedniego nie liczę bo wtedy odstawiliśmy prezerwatywy ale było juz po dniach płodnych(wg kalendarza). Dopiero zaczynam. Mam 27 lat i czas najwyższy :) w sierpniu tamtego roku odstawiłam tabletki wiec myśle ze wszystko powinno działać . jak sie czujesz ? Czujesz cos , ze to moze akurat w tym cyklu sie udało?

U mnie 5 cykl starań, nic nie czuje i jakoś mam wrażenie ze się nie udało znowu choć wcześniej zawsze myślałam, ze tak zaszłam i czułam a raczej wymyślałam sobie objawy...teraz trochę to olałam i nie nakręcam się już
 
Beta 2,0 wiec teraz czas na badania. @ nie ma do dzis 9 dni po spodziewanej.
Czy któraś z Was nie miała dlugo miesiączki? Jakie badania mialyscie robione pod tym kątem?
Ja mam tak dwa , trzy razy w roku ,cykle bez owulacji trwające pod 50 dni..jajniki w obrazie policystycxne choć nie mam stwierdzonego zespołu.
 
Beta 2,0 wiec teraz czas na badania. @ nie ma do dzis 9 dni po spodziewanej.
Czy któraś z Was nie miała dlugo miesiączki? Jakie badania mialyscie robione pod tym kątem?
A to jednorazowa sytuacja czy już Ci się zdarzały długie cykle? Bo z tego co kojarzę, to 1-2 w roku cykle bezowulacyjne mogą się przytrafić i to jest w normie, więc może następny już będzie ok?
 
reklama
A to jednorazowa sytuacja czy już Ci się zdarzały długie cykle? Bo z tego co kojarzę, to 1-2 w roku cykle bezowulacyjne mogą się przytrafić i to jest w normie, więc może następny już będzie ok?
Nigdy, pierwszy raz. Dziś 10 dzień bez i sie nie zapowiada by miala przyjść.
 
Do góry