reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

19dc a 7-8 od owu pobolewa mnie brzuch czas i i troszkę. Śluz mam mleczny gesty i lepki. Ostatnio było sucho. Już sama nie wiem mój organizm chyba mi płata figle już drugi cykl.
 
reklama
A to jeszcze dużo czasu 8 dni. Trzeba czekać kochana. Tego akurat nie przyspieszymy niestety. Tutaj trzeba mieć duża cierpliwość.
 
Ja mam złe przeczucia, 20 dzień cyklu i już zaczynają pobolewać mnie piersi. Niestety u mnie to klasyczny objaw tego, że powoli idzie @ :( W zeszłym miesiącu wmawiałam sobie, że to może objaw ciąży, bardzo się na to nakręciłam, a potem jak dostałam @ to płakałam 3 dni.... Teraz już na nic się nie nastawiam, wolę się rozczarować na + niż na - Mama takie przeczucie, że jak zajdę w ciążę w to będę czuła, że to już, teraz niczego takiego nie czuję :D
 
Najlepiej zostawić to losowi. Ja się nie nakręcam. Tylko że u mnie jest to norma że @ się spóźnia ani nie mam objawow ciazowych ani przed @ Więc tylko czekam i nic więcej.
 
Ja mam złe przeczucia, 20 dzień cyklu i już zaczynają pobolewać mnie piersi. Niestety u mnie to klasyczny objaw tego, że powoli idzie @ :( W zeszłym miesiącu wmawiałam sobie, że to może objaw ciąży, bardzo się na to nakręciłam, a potem jak dostałam @ to płakałam 3 dni.... Teraz już na nic się nie nastawiam, wolę się rozczarować na + niż na - Mama takie przeczucie, że jak zajdę w ciążę w to będę czuła, że to już, teraz niczego takiego nie czuję :D
A to jeszcze dużo czasu 8 dni. Trzeba czekać kochana. Tego akurat nie przyspieszymy niestety. Tutaj trzeba mieć duża cierpliwość.
Strasznie dużo czasu oszlalec można. Ja też się nie nakrecam bo nie chce się rozczarować
 
Ja już tyle czasu płakałam jak @ się pojawiła albo na teście była tylko 1 kreska że teraz się nawet na tym nie zastanawiam.
 
Dziewczyny u mnie też słabo... 22dc. Mam wrażenie że w tym cyklu w ogóle nie miałam owu. Ani pobolewania jajnika ani śluzu płodnego... susza lub gęsty biały sluz. No i już zaczęły mnie pobolewac piersi...
 
reklama
Kochana ja wogule nie mam objawow owulacji ani że okres przyjdzie. Nie każda kobieta ma objawy owulacji nadchodzącego okresu lub ciąży. Ja jak bym się tym przejmowała to bym była klebkiem nerwów i pełno swych włosów na głowie.
 
Do góry