reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

U mnie tez poranek bez rewelacji.. nie dosc ze sie wygrzebac z lozka nie moglam.. to jeszcze chlopcy dali mi do wiwatu.. od rana zdzieralam na nich gardla.. przez strajk troche odetchnelam.. teraz wracam do rzeczywistosci.. a ze moj mlodszy to nieuk i leń to az mnie w zoladku sciska.. niech juz są wakacje..
 
reklama
U mnie trochę zrobiło nadziei jak okres się spóźnił aż 8 dni ale przyszła @ i trzeba starać się dalej. Tylko nie wiem na jak długo jeszcze mi zostało siły.
Powiem Ci że już mam dość tego cyklu i mam cichą nadzieję że to w końcu się rozkręci bo czuje się jak bania. I tak już na nic nie liczę...
 
A ja siedzę w klinice czekam na swoją kolej :(
Ojoj ciężko będzie bo dalej 4 dzień mam dziwne plamy czerwono brązowe dziś 17dc
 
reklama
Do góry