reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Kurcze to trochę tego jest, muszę spojrzeć na to wszystko [emoji6] skończymy ten fertil i zobaczymy co dalej, chociaż po cichu liczę na to, że nie będzie mu to już potrzebne [emoji16]
Ja też po cichu liczę że nie będę musiała nic mojemu już kupować. Ale zobaczymy co to będzie. Trzymam kciuki aby Tobie się udało w tym cyklu bo ileż można czekać na ten mały wielki cud jakim jest dziecko.
 
reklama
My obydwoje nie palimy, nie pijemy, czasem zerówke się walnie na ochlode. Z supli mój brał cynk i selen + Fertilman Plus. Nie wiem czy coś to dało bo jeszcze nie robił b. nasienia po operacji ale myślimy żeby niedługo sprawdzić. Ja przez tą dłuższa przerwę w staraniach też myślę nad suplami dla siebie, nie wiem może femibion no i koniecznie cis na włosy bo strasznie mi wypadają
 
Ja sobie też bym coś kupiła z suplementów. Mam słabe paznokcie i włosy które wypadają tonami... :)
Dokopalam się do swoich badań hormonalnych ze stycznia tego roku i cofam to co napisałam o swoim lekarzu...zlecił mi prolaktyne ;) wszystko było dobrze.
 
Ja sobie też bym coś kupiła z suplementów. Mam słabe paznokcie i włosy które wypadają tonami... :)
Dokopalam się do swoich badań hormonalnych ze stycznia tego roku i cofam to co napisałam o swoim lekarzu...zlecił mi prolaktyne ;) wszystko było dobrze.
W styczniu A mamy ostatni dzień czerwca. Warto powtórzyć PRL hormony u kobiety niestety lubią platac figle i warto je sprawdzać chociażby raz na 3 miesiące.
 
Dlatego właśnie w czwartek lecę na wizytę do lekarza. Chcę wszystko powtórzyć, zbadać torbiel i zasięgnąć porady co do suplementów ;)
O no to super. Warto skontrolować niż później sobie pluc w brodę patrząc w lustro że mogłam sprawdzić te hormony i wogule.
Jeżeli masz zdrowa tarczyca to myślę że sumplementy możesz wszystkie zażywać. Dziewczyny sobie chwalą femibion 0 i 1 mama DHA PREGNA UNO ja niestety nie mogę jodu zażywać i ja mam problem z suplementami. Nawet kwas fokìowy zażywam bez jodu. Obecnie zażywam castagnusa i clavelle bo mam nieregularne okresu i od lipca jak clavelle skończę chce zacząć pić inofem. Chciałabym jakieś sumplementy zażywać ale we wszystkich jest jod.
 
O no to super. Warto skontrolować niż później sobie pluc w brodę patrząc w lustro że mogłam sprawdzić te hormony i wogule.
Jeżeli masz zdrowa tarczyca to myślę że sumplementy możesz wszystkie zażywać. Dziewczyny sobie chwalą femibion 0 i 1 mama DHA PREGNA UNO ja niestety nie mogę jodu zażywać i ja mam problem z suplementami. Nawet kwas fokìowy zażywam bez jodu. Obecnie zażywam castagnusa i clavelle bo mam nieregularne okresu i od lipca jak clavelle skończę chce zacząć pić inofem. Chciałabym jakieś sumplementy zażywać ale we wszystkich jest jod.
Femibion 2 łykałam całą ciążę i byłam zadowolona. Zerknę ile w DOZ kosztuje ta jedyneczka dla starających się.
Fakt jest taki że takie witaminy przydadzą nam się tak czy owak a przy okazji może i ta upragniona płodność się poprawi ;) Ja nie raz łapię się na tym że u swojego dziecka dbam o to by jadła dużo warzyw i owoców a jeśli chodzi o mnie samą to aby zjeść posiłek i mieć z głowy :rofl2::laugh2::laugh2: także moja dieta super zbilansowana pewnie nie jest ;)
Postanowiłam zadbać o siebie i o sylwetkę i zakupiłam także blender do smoothie. Sezon na owoce w pełni więc korzystajmy :-) :)
 
Femibion 2 łykałam całą ciążę i byłam zadowolona. Zerknę ile w DOZ kosztuje ta jedyneczka dla starających się.
Fakt jest taki że takie witaminy przydadzą nam się tak czy owak a przy okazji może i ta upragniona płodność się poprawi ;) Ja nie raz łapię się na tym że u swojego dziecka dbam o to by jadła dużo warzyw i owoców a jeśli chodzi o mnie samą to aby zjeść posiłek i mieć z głowy :rofl2::laugh2::laugh2: także moja dieta super zbilansowana pewnie nie jest ;)
Postanowiłam zadbać o siebie i o sylwetkę i zakupiłam także blender do smoothie. Sezon na owoce w pełni więc korzystajmy :-) :)
I tego się trzymam. [emoji6]
 
Cześć dziewczyny przy końcu niedzieli, lo wczorajszym dole dziś trochę wyluzowanie pojechaliśmy na basen, a tam same Panie z brzuszki więc wcale się nie wyluzowałam mąż zdecydował że w sobotę jedziemy do kliniki do Katowic na konsultacje i na badania może oni coś pomogą bo ja czuje się jakbym już zwariowala:( A jak tam u Was?
 
reklama
Cześć dziewczyny przy końcu niedzieli, lo wczorajszym dole dziś trochę wyluzowanie pojechaliśmy na basen, a tam same Panie z brzuszki więc wcale się nie wyluzowałam mąż zdecydował że w sobotę jedziemy do kliniki do Katowic na konsultacje i na badania może oni coś pomogą bo ja czuje się jakbym już zwariowala:( A jak tam u Was?
Doskonale rozumiem Twoja depresję i to uczucie jakby o niczym innym człowiek nie mógł myśleć...nie zdążyłam jeszcze nadrobić wątku. Jeśli mogę spytać to czy starasz się o 1wsze dzieciątko,jak długo i w jakim jesteś wieku? Pozdrawiam niedzielnie.. Ja w ostatnim cyklu tak bardzo się rozczarowała i przeżywam do dziś.. nie wiem co się dzieje wokół mnie :/ od jutra muszę wrócić do żywych..Czyli do pracy :)
 
Do góry