reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Witam
U mnie 3dc niestety i tym razem nie udało się przyznam się że myślałam że się udało i przeszłam lekkie załamanie
Doszłam do wniosku że mam dość przytulania z zegarkiem w ręku chce cieszyć się mężem A nie zmuszać to chore w końcu nie będę mogła patrzeć na niego
Nie wiem czy to nie był mój ostatni cykl starań nie udaje się mam dość czekania czy nadejdzie franca czy nie przynajmniej mój m może bez antykoncepcji[emoji12]
Trzymam kciuki i może któraś w końcu zapoczatkuje ten miesiąc
Ja też już czuje że zaczyna mi brakować sił na te wyliczanki. Tak więc jeszcze póki mi ich starcza działam ale też mam w planach jeśli w najbliższym czasie się nie uda rzucić to wszystko i wrzucić na luz
 
reklama
U mnie dzisiaj zaczyna się 14dc. Dziwnie się od rana czuję mam nudności, zawroty i bóle głowy i do tego wydaje mi się jeszcze że gorzej widzę niż na codzień...
 
Cześć dziewczyny :) dziś mój 19 dc. 15dc po południu test owulacyjne wyszedł pozytywnie , kreska była taka sama jak kontrolna, A 16 dc z rana, była ciemniejsza niż kontrolna. Wczoraj w nocy, ostatni raz było przytulnie. Szczerze jestem zmęczona. Mąż również. Teraz pozostaje czekać. Nie wiem jak tu zachować spokój. Szczęśliwa jestem, że mąż idealnie wrócił z wyjazdu. Wrócił 14 dc hehe . Całuje was
I czy ktoś jeszcze czeka?
 
Ja natomiast mam pecha...28dc i test ciążowy cały mi się rozlal i żadnej kreski nie pokazało [emoji43] już więcej nie kupię tych strumieniowych [emoji25][emoji6]
 
Ja jeszcze czekam. Mam 20 dc.
I to czekanie zaczyna mnie dobijac...
Cześć dziewczyny :) dziś mój 19 dc. 15dc po południu test owulacyjne wyszedł pozytywnie , kreska była taka sama jak kontrolna, A 16 dc z rana, była ciemniejsza niż kontrolna. Wczoraj w nocy, ostatni raz było przytulnie. Szczerze jestem zmęczona. Mąż również. Teraz pozostaje czekać. Nie wiem jak tu zachować spokój. Szczęśliwa jestem, że mąż idealnie wrócił z wyjazdu. Wrócił 14 dc hehe . Całuje was
I czy ktoś jeszcze czeka?
 
Hmmm 15 stego dc wieczorem pokazało test owulacyjny pozytywny , od 17 stego wychodza negatywne I tu moje pytanie. Rano(19dc) po wstaniu zauważyłam dużo śluzu przybrudzonego krwią. O czym może to świadczyć ? Mieliście tak? Całusy
 
Cześć dziewczyny :) dziś mój 19 dc. 15dc po południu test owulacyjne wyszedł pozytywnie , kreska była taka sama jak kontrolna, A 16 dc z rana, była ciemniejsza niż kontrolna. Wczoraj w nocy, ostatni raz było przytulnie. Szczerze jestem zmęczona. Mąż również. Teraz pozostaje czekać. Nie wiem jak tu zachować spokój. Szczęśliwa jestem, że mąż idealnie wrócił z wyjazdu. Wrócił 14 dc hehe . Całuje was
I czy ktoś jeszcze czeka?
Ja czekam :) I mnie 24 dc z łącznie 31 :) Na razie jest dobrze, trochę gdzieś tam pobolewało mnie podbrzusze ale to minimalnie i staram się nie zwracać na to uwagi. Próbowaliśmy z mężem przez caly okres okołoowu co drugi dzień a w 3 dni (w którym jeden był owu) było codziennie :) Zobaczymy :)
 
Hmmm 15 stego dc wieczorem pokazało test owulacyjny pozytywny , od 17 stego wychodza negatywne I tu moje pytanie. Rano(19dc) po wstaniu zauważyłam dużo śluzu przybrudzonego krwią. O czym może to świadczyć ? Mieliście tak? Całusy
Mogło to być plamienie owulacyjne. Albo może masz nadżerkę?

@bleucoco tym razem mam szybszy termin @ Już w piątek ;)
Trzymam kciuki!

@bienius992 ja z kolei na każdym widzę cień po czasie haha nie tyle ja co moja głowa ;)
Ale na pewno tych testów już nie kupię bo za duży wariat ze mnie ;)
 
Hej. Jak się macie ... Ja trochę wymiekam z forum. Ale czytam Was :) fajnie że czekacie na to testowanie. Ja to czekam na okres. Po kolejnym.bezowulacyjnym cyklu. Dzisiaj mam wizytę u profesora. Opowiadałam wam o nim. Pokaże mu wszystkie wyniki, hormony, USG z trzech monitoringów i zobaczymy jaki wyrok padnie. Strasznie się boje :( :( :(
 
reklama
Hej. Jak się macie ... Ja trochę wymiekam z forum. Ale czytam Was :) fajnie że czekacie na to testowanie. Ja to czekam na okres. Po kolejnym.bezowulacyjnym cyklu. Dzisiaj mam wizytę u profesora. Opowiadałam wam o nim. Pokaże mu wszystkie wyniki, hormony, USG z trzech monitoringów i zobaczymy jaki wyrok padnie. Strasznie się boje :( :( :(
Trzymam kciuki, żeby profesor dał Ci nadzieję i konkretny plan na dalsze leczenie
 
Do góry