reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny proszę o pomoc w interpretacji wyników. Faza folikularna:
Testosteron: 38,49 ng/dl
Fsh: 7,38 mlU/ml
Lh: 4,62 mlU/ml
Estradiol : 59,7 pg/ml
Czego jest za dużo a czego za mało przy staraniach. Ten testosteron wydaje się jakiś wysoki :/
 
Stosunek lh do fsh za niski. Jestem załamana i chce mi się wyć ;(
Kochana dla pocieszenia ja mam z marca wyniki lh i fsh i stosunek mam mniejszy niż ty 0.58 i lekarz mówil endo że wszystko ok. Tylko że w DE nie karza robić tych badań między 3 a 5dc tylko obojętnie kiedy wykonują te badania.
 
Witajcie .niestety listopad nie będzie dla mnie szczęśliwy. Po 5 dniach plamienia, przyszedł okres. Za tydzień mam wizytę u gina. Poleciła zrobić badania , prolaktyny na poniedziałek. Czy polecacie zrobić Jeszce dodatkowe badanie ,jak już upuszce trochę krwi? Pozdrawiam :(
 
Witajcie .niestety listopad nie będzie dla mnie szczęśliwy. Po 5 dniach plamienia, przyszedł okres. Za tydzień mam wizytę u gina. Poleciła zrobić badania , prolaktyny na poniedziałek. Czy polecacie zrobić Jeszce dodatkowe badanie ,jak już upuszce trochę krwi? Pozdrawiam :(
Między 3 a 5dc możesz zrobić lh fsh estradiol, testosteron. Tsh prolaktyna w dowolnym dniu możesz zrobić.
 
Kochana dla pocieszenia ja mam z marca wyniki lh i fsh i stosunek mam mniejszy niż ty 0.58 i lekarz mówil endo że wszystko ok. Tylko że w DE nie karza robić tych badań między 3 a 5dc tylko obojętnie kiedy wykonują te badania.
To jest jakieś już apogeum! Od 7 miesięcy się staramy i nic. W pracy z miesiaca na miesiąc jest coraz gorzej. Lata lecą a ja dalej w punkcie wyjścia. Taki żal i smutek mnie ogarnął, że pierwszy raz siedzę i ryczę. Miałam podejść do nowego cyklu z nadzieją bo przecież ten magiczny żel kupiłam ale d... a, co mi żel pomoże jak hormony nie takie jak być powinny :(
 
reklama
Do góry