reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania , dolki a co z partnerem?

pięknie:)..ach ta miłość..netowo..-bardzo romantycznie wbrew pozorom..
 
reklama
Zanim zagadalam do obecnego meza zmienialm facetwo brzydko mowiac jak reakwiczki hehe szukalam idealu :)wiesz jak to jest szkola towarzystwo itp.POtem tak sobie zgadalm a on odpisal :) zaczelsimy gadac rozumielsimy sie bez slow on chcial spotkania ja sie balam :) odwlekalam to jak dlugo moglam.Wkoncu sie spotkalismy dzien przed spotkaniem mialam obawy czy mu sie bede podobala ( ja go widzialm na fotce on mnie nie ) jak sie spotkalismy bylo swietnie pamietam jak dizs to bylo w parku :) dal mi piekna czerowna roze :) po spacwrku siedlismy na laweczce wtdy nie smialo sie do mnie przutlal i zapytal czy moze mnie pocalowac??? nasze pierwsze spotkanie bylo cudowne :) nigd bysmy nie przyszczali ze przez neta znajdziemy siebie :) jak mowi on to ja go znalazlam :)
 
m.a.l.i.n.k.a no no .... to już wiem co mamy wspolnego :) .... mojego meza rowniez poznalam przez neta ;) .... przez pierwszy rok znajomosci nie zwracalam na niego uwagi (byl mi ze tak powiem - obojetny ;) ) ...a teraz? ... mmmm :) jest przesympatycznie .... :)

Pozdrawiam :)
 
ja meza poznałam na koncersie"Piersi":).., ale pracowaliśmy również razem..i on ponoć do mnie próbował juz wcześniej zagadnąć, ale ja go wogóle nie pamiętałam ..nie zauwazałam w pracy:)...Później już ..owszem..owszem:)..
 
MONIQA niio fajnie ze mamy cosik wpsolnego:)

AGNEZZ hehe duzio sie slyszy teraz o takcih milosciach:)

dorka EJ tam tradycyjnie nie tradycyjnie wazne ze jest:)
 
No to już jest nas trzy hehe :D miłość przez internet jednak jest wspaniała :) Boże jak ja kocham tego misiaka który własnie masuje mi kark ;D ;D
 
reklama
Do góry