reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o ciążę 35+ :)

Hej dziewczyny przeglądając różne wątki na forum trafiłam na Was 35+ 🙂 za dwa miesiące dołączam do grona kobiet 35 + 🙂 3 lata staramy się o bejbusia od 8 miesięcy jestem pod opieką lekarza . W ciagu tych 3 lat jedno poronienie w 5 tc i 2 ciaze biochemiczne .Zaczęło się u mnie od nadmiaru prolaktyny stresujący tryb życia zmiana pracy unormowalo sie troszkę z pomocą leków zaczynałam od bromergonu w chwili obecnej dostinex mam stwierdzony pcos biorę metformine cykle stymulowane Clo plus zastrzyk na pęknięcie dodatkowo Estrofem cienkie endo 😐 wczoraj miałam usg 3 pęcherzyki 16 18 I 19 mm 11 dc zastrzyku nie dostałam endo 5mm jadę w piątek na kolejne usg lekarz dołączył mi acard z racji tego że 3 poronienia i mam zlecone dodatkowy pakiet badań 😐 w tym mutacje genu mthfr. Troszkę się rozpisałam chciałam streścić wam moja sytuację każda z nas walczy i trzymam za każdą kciuki ❤❤❤❤ dobrze że jesteście tutaj❤ ja osobiście czasami nie mam już siły ale walczę wierzę że w końcu się uda 😊
 
reklama
Hej dziewczyny przeglądając różne wątki na forum trafiłam na Was 35+ 🙂 za dwa miesiące dołączam do grona kobiet 35 + 🙂 3 lata staramy się o bejbusia od 8 miesięcy jestem pod opieką lekarza . W ciagu tych 3 lat jedno poronienie w 5 tc i 2 ciaze biochemiczne .Zaczęło się u mnie od nadmiaru prolaktyny stresujący tryb życia zmiana pracy unormowalo sie troszkę z pomocą leków zaczynałam od bromergonu w chwili obecnej dostinex mam stwierdzony pcos biorę metformine cykle stymulowane Clo plus zastrzyk na pęknięcie dodatkowo Estrofem cienkie endo 😐 wczoraj miałam usg 3 pęcherzyki 16 18 I 19 mm 11 dc zastrzyku nie dostałam endo 5mm jadę w piątek na kolejne usg lekarz dołączył mi acard z racji tego że 3 poronienia i mam zlecone dodatkowy pakiet badań 😐 w tym mutacje genu mthfr. Troszkę się rozpisałam chciałam streścić wam moja sytuację każda z nas walczy i trzymam za każdą kciuki ❤❤❤❤ dobrze że jesteście tutaj❤ ja osobiście czasami nie mam już siły ale walczę wierzę że w końcu się uda 😊

Hej :)
Mną podobne schorzenia :) na cienkie Endo dostałam estrofem . Ale u mnie branie leków obciąża zbyt mocno.
Każdy cykl stymulowany.
Mi metformina bardzo pomogła teraz odstawiłam na zalecenie Gin i nie wiem czy dobrze zrobiłam .
Dodam, że u mnie się udało jak pęcherzyk miał ponad 22 :)
 
Hej :)
Mną podobne schorzenia :) na cienkie Endo dostałam estrofem . Ale u mnie branie leków obciąża zbyt mocno.
Każdy cykl stymulowany.
Mi metformina bardzo pomogła teraz odstawiłam na zalecenie Gin i nie wiem czy dobrze zrobiłam .
Dodam, że u mnie się udało jak pęcherzyk miał ponad 22 :)
U mnie do listy coraz więcej leków dochodzi zaczynam odczuwać skutki uboczne ostatni cykl stymulowany po Clo to masakrycznie się czułam 😑😑 mi gin narazie nic nie kazał odstawać po metforminie ładne pęcherzyki mam tylko już dwa razy pęcherzyki ładne potem cialka żółte po obydwu stronach piękne pękniete pęcherzyki a skończyło się biochemiczną przed samymi świętami 😐
 
Hej :)
Mną podobne schorzenia :) na cienkie Endo dostałam estrofem . Ale u mnie branie leków obciąża zbyt mocno.
Każdy cykl stymulowany.
Mi metformina bardzo pomogła teraz odstawiłam na zalecenie Gin i nie wiem czy dobrze zrobiłam .
Dodam, że u mnie się udało jak pęcherzyk miał ponad 22 :)
Dlaczego odstawiłas metformine?

Ja znalazłam teraz lekarza, który poprowadzi mi ciążę na metforminie, mam obawy ze nagle jej odstawienie mogło spowodować u mnie poronienie
 
U mnie do listy coraz więcej leków dochodzi zaczynam odczuwać skutki uboczne ostatni cykl stymulowany po Clo to masakrycznie się czułam 😑😑 mi gin narazie nic nie kazał odstawać po metforminie ładne pęcherzyki mam tylko już dwa razy pęcherzyki ładne potem cialka żółte po obydwu stronach piękne pękniete pęcherzyki a skończyło się biochemiczną przed samymi świętami 😐
A to już 2 biochemiczne miałaś?
 
Cześć dziewczyny! Chyba Was zszokuję ale mam za chwile 42 lata i od roku staram się bezskutecznie o kolejne dziecko. Mam w domu już piątkę 😃: 19, 18, 15, 10 i 6. Myślałam ze już mnie więcej instynkt macierzyński nie dopadnie ale dopadł.... niestety rezerwa jajnikowa juz słaba.. choć owulacje mam, wykresy dwufazowe, ból owulacyjny, fsh wyszło w normie, ten cykl mam monitoring, dziś / jutro powinnam mieć owulacje... już tracę powoli nadzieję... Pierwsza trójka była za pierwszym razem potem starliśmy się Ok pół roku a teraz już 14 miesiąc... zawsze chcialam być ginekologiem choć zostałam ortodonka i chyba stad ten niedosyt dziecięcy 🤣
 
Poważnie?! Myślisz że to u ciebie było teraz przyczyną poronienia? 😔
Badania genetyczne dobre, wyniki też lekarz podejrzewa źle wykształconą kosmowke ale trochę się naczytalam historii dziewczyn, które odstawiały i też ronily (oczywiście nie wszystkie)
Wolę dmuchać na zimne jeśli jest taka możliwość
 
reklama
Do góry