reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o ciążę...

sbeata

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Marzec 2023
Postów
25
Hej mamuśki.
Staramy się właśnie o dziecko i stąd moje ciekawskie pytanie , ile trwaly Wasze starania??? Tylko w dni płodne? :p

Pozdrawiam serdecznie:)
 
reklama
Hej mamuśki.
Staramy się właśnie o dziecko i stąd moje ciekawskie pytanie , ile trwaly Wasze starania??? Tylko w dni płodne? :p

Pozdrawiam serdecznie:)
Przy pierwszej ciąży udało się w 3 cs, w drugiej w 5cs:) nie chodziłam na monitoring, nie robiłam też testów owulacyjnych, więc u nas raczej regularne starania cały cykl średnio co 2/3dni, czasem częściej :)
 
Pierwsza córkę jak planowałam to nie prowadziłam żadnych kalendarzyków ani nic, po prostu często współżyliśmy i Udało się w pierwszym cyklu a druga celowałam juz w kalendarzyku głównie 3 dni przed owulacja , dzień przed owulacja , w owulacje i 2 dni po . Udało się w 2 cyklu .
 
Pierwsza córkę jak planowałam to nie prowadziłam żadnych kalendarzyków ani nic, po prostu często współżyliśmy i Udało się w pierwszym cyklu a druga celowałam juz w kalendarzyku głównie 3 dni przed owulacja , dzień przed owulacja , w owulacje i 2 dni po . Udało się w 2 cyklu .
Za tydzień mam okres to jeszcze trochę muszę wytrzymać 😄
 
reklama
U nas trwały prawie 2 lata. Jeśli nie udaje się kilka miesięcy to warto wybrać się na monitoring żeby potwierdzić czy owulacja w ogóle występuje.
 
Do góry