reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Luxuorius - kilka miesięcy temu było jeszcze gorzej bo co tydzień mialam krwawienia po 2-4dni no ale mieszkam w uk i do prosić się o badania nie mogę
 
reklama
Ja wchodze teraz bo nie wiem jak bedzie pozniej z czasem

attachment.php
attachment.php



Pada śnieg, suną sanki,
jest renifer i bałwanki.
Śnieżki z nieba spadają,
życzenia zdrowych świąt składają.
Niech te święta będą wyjątkowe,
a prezenty odlotowe.

Wszystkim zycze zdrowych, spokojnych Swiat w milej rodzinnej atmosferze.Staraczkom zycze dwoch pieknych kresek na testach i nudnych 9 miesiecy, naszym ciezaroweczkom by maluszki pieknie rosly i bezproblemowych porodow a tym ktore maja juz Skarby przy sobie by zdrowo i pieknie rosly:tak:

Wesolych Swiat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Fuma, jak tam moja droga po wizycie? Bo nie pytałam.


Mi wyszło wyższe tsh. Dziś u gina bardzo niski progesteron. Już chciał mi pisać leki na progesteron, ale powiedziałam o tym tsh, które sama dla siebie zrobiłam. To mowi, że prawdopodobnie to powód. Idę do endo jak potwierdzi niedoczynność tarczycy, i powie, że wpływa to na płodność to będę z nim współpracować, a jak powie, że coś tam jest, ale aż tak nie jest istotne to gin kazał żebym do niego przyszła i będziemy stymulować owulację.
 
Do góry