• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

no wlasnie... wszyscy producenci jasno pisza - nie wazne jak mocna jest kreska testowa - jesli jest rozowa (czy niebieska w zaleznosci od testu) i widoczna to jest pozytywny.
 
reklama
dzieki laski!
naprawde nawet nie wiecie jak bardzo dodajecie otuchy.
U nas sprawa jest o tyle skomplikowana, ze M. jest chory na dosc ciezka chorobe i w sprawie zaciazenia ona utrudnia nam o tyle, ze jednym z objawow jest chroniczne zmeczenie. a jak on wraca z pracy o 20 to po prostu pada na twarz (czasem doslownie) i idzie spac. w zwiazku z tym u nas seks to tak... hmm niezbyt chlubne 3-4 razy w miesiacu. ze 2 zawsze wypadaja w plodne ale to za malo. Chocby ze wzgledu na jakosc nasienia to za malo. No ale coz. W sierpniu/wrzesniu inseminacja i moze sie uda :)
 
Pok, na pewno się uda:) może nawet wcześniej? wakacje:) a mnie tak głowa rozbolałą ufff, może to przez pogodę i ciśnienie. Mam ibum, ale nie mogę... :)
Iwasek, specjalnie dla Ciebie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:)
A dla wszystkich będzie, jak się ciąża potwierdzi :)
 
Ostatnia edycja:
pok i tak wierze ze bez inseminacji wam sie uda. ty rowniez nam dodajesz duzo otuch i w dodatku naprawde nam wiele doradzasz bo sporo wiesz na kazdy temat tylko powodzenia życzyć a za Asiolka 3 mam kciuki dzisiaj zeby sie nam biedna nie stresowala tak bardzo
 
dzieki laski!
naprawde nawet nie wiecie jak bardzo dodajecie otuchy.
U nas sprawa jest o tyle skomplikowana, ze M. jest chory na dosc ciezka chorobe i w sprawie zaciazenia ona utrudnia nam o tyle, ze jednym z objawow jest chroniczne zmeczenie. a jak on wraca z pracy o 20 to po prostu pada na twarz (czasem doslownie) i idzie spac. w zwiazku z tym u nas seks to tak... hmm niezbyt chlubne 3-4 razy w miesiacu. ze 2 zawsze wypadaja w plodne ale to za malo. Chocby ze wzgledu na jakosc nasienia to za malo. No ale coz. W sierpniu/wrzesniu inseminacja i moze sie uda :)

Więc razem będziemy się przygotowywać do IUI ale wierzę że do tego czasu będziemy już z fasolkami ;-)
 
reklama
:-D:-D no właśnie..trzeba przyciagnąc boćki:tak: Pok ale mam lekkie obawy czy one gustuja w kapuście:-D

Co prawda to prawda,jak człowiek sie stara i niby wszystko ok i nici z tego to juz sie chwyta każdej mozliwej sposobności i wierzy w te wszystkie przepowiednie wizje itp;-)


Dagne dziekuje Ci kochana bardzo! Chę się zarazić,zafluidkować ,zainfekować...itd ;-)
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry