• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

hahahaha miałam wizualizację tych chaszczy Ael :-D
No baaaardzo śmieszne...... :P, aż takich chaszczy nie mam! Tylko zakazuje dotykać nóg mojemu bo włosy, a ten był nie gadała głupot i jemu to nie przeszkadza...ehh z tymi facetami :-D

Silm zmiany w suwaku zostały wprowadzone przeze mnie przez zmiany z usg, dzieciątko na ostatnim usg u ginki wyglądało (chyba o to chodziło) na 5 dni starsze, a jeśli w takim tempie będzie rosnąć, to dzieciątko i tak będzie duże i tak urodzi się wcześniej :-)
 
reklama
no dokładnie pogoda coraz ładniejsza, też już bym wyszła z pracy a tu jeszcze 2 godz :-( ehhh marzę o śnie chciałabym odespać weekend spędzony na uczelni a nie w domku z moim mężusiem :(
 
Ael ucałuj maluszka od babyboomowej ciotki :-) a wiesz,że mnie się cały czas zdaje ,że to baba :-)

ja zjadłam właśnie ogórki kiszone, chodziły za mną już od dłuższego czasu ;-) i jajko sadzone :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry