Magd.a
Fanka BB :)
Wiesz na Nas jak ktoś patrzy z boku to wyglądamy jak szczęśliwa para, ale w momencie wejścia do niego do mieszkania, wiecznie jest telefon od jego mamy. Boje się tam zostawać po wspólnej nocy.. bo ciągle mam wrażenie ,że idzie. Wczoraj obie z koleżanką powiedziałyśmy jej "dzień dobry" do niej się uśmiechnęła do mnie zrobiła minę jakby zjadła kilogram cytryn.

