• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
bo ja nigdy nie wiem o ktorej wyjde ;-) siedzę długo i malo zarabiam ;-)

nas Magd tu więcej ;-)

No ja nigdy nie siedze wiecej niż 8 godzin, nie narzekam :)
Niedawno kupiliśmy autko, mieszkac mamy gdzie , teraz do szcześcia tylko maluszka brakuje,ale wszystko w swoim czasie:tak:

Iwasek - dzięki za dopisanie na liste oczekujacych !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
soglam gratuluje betki:-) normalnie jak czytałam to az mi sie łezka zakreciła;-) mi to do szczescia tylko maluszka potrzeba,mieszkanie wynajmujemy ,maz prace ma i nawet finansowo jest ok;-) ale od tego cyklu znowu sie staramy nawet zamowiłam juz termometr owulacyjny na allegro:tak: jezeli zbliza sie owulka to jaka tempka ma byc nizsza czy wyzsza?
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry