• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Olcia, zatestuj, a jak nic to idź do innego lekarza. Nie pamiętasz zapewne mojej historii, ale ja też miałam niby okres, plamienie i II. Teraz jestem na podtrzymaniu.

Co do smarowania brzucha. Ja używam tylko oliwki, jakoś nie ufam tym niby na ciążę, taki schiz. Lekko smaruję, naprawdę leciutko, czekam, aż się wchłonie, a nadmiar zbieram chusteczką, znaczy przykładam i tak wsiąka. I ani jednego rozstępu nie mam :)

Wypróżniłam dziś szafę z rzeczy, robimy początek przemeblowania dla Dzidziusia. Musimy niestety moje biurko wyekwipować do naszego mini salonu. Kurczę, niby mamy pokój 25 m kw, a ciasno. No ale biurko męża, jego miejsce pracy zajmuje z 6 m kw, do tego szafa, łóżko, biblioteczka i kredens i koniec. A wywalić tego nie możemy, choć dwie ostatnie nie mają naszych rzeczy. Ale cóż. Pomierzyliśmy i się mieścimy :)

Dziurko, podobnie chyba miała Magdalena ;) Dziwne, że niedawno byłoby, jaka jesteś stara i bez dziecka, ola boga... a ja to już dinozaur :P Ale masz nas
 
to ile kazda z nas ma lat starajac sie o dziecko to zalezy przeciez od nas samych jesli czujemy sie na to gotowe itp moj starsza siostra tez sadzi ze tak powinnam poczekac jeszcze z 3 lata ona zaszla w ciaze majac 28 lat ale ja juz w tym wieku chce miec 4 letnie bobo:P

sil- kochana jak sie czujesz?? nudnoci juz odeszly sobie ?? jestem ciekawa jak tam nasza kochana Big sie czuje i AeI i Iwasek?? dziewczynki tule was i caluje w brzuszki :P
 
Ostatnia edycja:
Sim kochana a od kiey się smarujesz oliwką?? tylko brzusio czy cała???
Ja się załapałam na zafasolkowanie mając jeszcze 27 lat bo za 3 tyg stuknie 28....ale sądze ze to dla mnie odpowiedni czas,wczesniej bym nie chciała...a pozniej to kolejne...
każdy ma swój czas na dziecko :):)
 
cześć dziewczyny, ale się rozpisałyście

Truskawcia czuję się dobrze dziękuję, tylko jak zjem frytki na noc to całą noc mam z głowy - boli mnie brzuch i nie mogę znaleźc pozycji, ale to też chyba w ramach zdrowej diety

Soglam ja u mężusia jestem w brukselce, a co do sexu w ciązy to mam doznania zupełnie odwtorne, muszę uciekać przed kochaniem bo mam jakieś schizy, że coś się stanie bejbikowi. Zupełnie nie mam przyjemnosci z sexu :(
 
Beka ja tez zawsze mówiłam ze chce miec pierwsze dziecko przed 30 bo łatwiej i organizm lepiej znosi,a teraz mysle ze w 30 moze i drugie się trafi:):)..ale nie zawsze mozemy wszystko zaplanowac....
trzymam kciuki i sle fluidki zeby się udało~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry