kwiatuszekq20
Fanka BB :)
spadam teraz kochane jesc obiadeczek z mezulkiem miłego dnia
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
paluszku to dobrze ze cie mdli to chyba dobry znak
ja do ciebie dołącze hehe moze w krotce hehe
ja mam bardzo duzo dzieci moja mama ma juz 13wnuków a to ze ja mam bardzo liczna rodzine mam 6rodzenstwa
moja młodsza sis własnie w pt urodziła najmłodszego członka rodziny hehe
ludzi musiałam wypraszać ze sklepu bo szarpało mnie na wymioty.....żenada. Nie będę się tak męczyć i lekarz dał mi bez mrugnięcia okiem na 2 tygodnie, zobaczymy może mi przejdzie niedługo......
mąż jescze przede mną nie ucieka ale chyba niedługo zacznie