rastafarianka
25 latek ;)
dzieki
ja tez bede zaciskała kciukasy.... u rak i u nóg
Magda a to włąsnie trzeba sie zaprzec i pokazac "o nie!! ja wiem, umiem i udowodnie to!" i sie nie dac
cycki do przody i bedzie ok
Magda a to włąsnie trzeba sie zaprzec i pokazac "o nie!! ja wiem, umiem i udowodnie to!" i sie nie dac
cycki do przody i bedzie ok

ale chyba na to trzeba się uodpornić, albo ze wszystkimi pokłócić, a i to nie zawsze daje gwarancję na spokój ;-) Ale my Cię rozumiemy chyba najlepiej, każda z Nas w mniejszy lub większy sposób przeżywa (lub przeżywała) to samo, dlatego nie odchodź od Nas tylko gadaj, gadaj, gadaj
A zwierzaczki wyczuwają Nasze nastroje :-) Moja piesia, kiedy płaczę (bo jak jestem zła to ucieka hi hi