Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Madzia, Madzia, tobie to jedno w głowie!!!! ;p hahahahha
Ael, cudny ninja, kurka mówisz, że brzuch swędzi? mnie też!
Dagne, na pewno nie tak jak Ael, ona to zawsze i wszędzie :-)
Madzia bezwstydnicho jednaa!![]()
Ael jest taka maść na rozstępy Fissan, można dostać ją w aptece i Superpharm, jest rewelacyjna a ja ją stosuję profilaktycznie. Może teraz i lubisz swoj rozstępy ale później możesz mieć z nimi problem, np z wyjściem na plażę

Ael a jak Ty to robisz, że cytujesz kilka osób z róznych wypowiedzi???
a skorą się nie martw, po ciąży zaraz po prodzie załóż taki gumowy mega mocno ściskający pas i wszystko szybko wróci do normy, ten pas kupisz w aptece![]()
Witam ja tylko na chwileczkę bo laptopa mam pożyczonego od teścia i niestety muszę zaraz oddac. Chciałam tylko zdac relacje z dzisiejszej wizyty. A więc ciąża na dzień dzisiejszy ma 12 tyg i 6d, maleństwo ma całe wielkie 59mm :-) i jest śliczne. Może uda mi się za chwilkę dorzucic fotke z USG :-)
