• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Laura gratuluję!!!!!! :-D

Magda chyba 10 dziewczynek na 5 chłopaków (mowa o zapakowanych kobitkach) No i niespodzianka Sil


Kurcze ciekawe co z nią... ona już sporo po terminie jest...
 
no właśnie, ma ktoś kontakt z Sil , co z nią się dzieje ? Moze właśnie rodzi kto wie , na święta by już miaął swojego maluszka ;-)


laura: ty się nie smiej, moja mama móiwła że oglądała jakiś program dokumentalny, gdzie naukowcy właśnie tak przewidują że w którymś tam roku to chłopów będzie na palcach można liczyć :-D i że rodzi się ileś razy więcej dziewczynek teraz


A co myślicie o imieniu Adriana ?? jak to skracac do małego dzidziusia ?
 
Poprawka 6 chłopaków (bo Sleppy ostatnio dowiedziała się ze ma chłopca) No i razem z Dziewczynką Lurki - 10!


Laura ogóle przed świetami jakoś cichutko się robi, ale spokojnie! Odżyje na pewno w styczniu jak jedna po drugiej będzie już rodzić :-D
 
fifkaL no właśnie zęby nie zamilkło, wy kobiety porodzicie i nie będziecie miały czasu dla ciężarówek i staraczek :tak:.
To czekja ty, atan, magdalena, i iwasek zaraz po nowym roku rodzicie tak ?
a no i jeszcze mineralna
 
bo nie możemy się z mężem zdecydować, i tak wymyślam co by jeszcze - mam ostatnie awaryjne jak nic nie wymyslimy to będzie Aleksandra - chociaż to miało być na 2gie imię
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry