donia 1980
Fanka BB :)
uff to ja pierwsza o wigilii?? obiedzona, ale mniej niż zwykle :-)
a prezenty fiu fiu, Mikołaj się postarał :-)
ale było miło
a prezenty fiu fiu, Mikołaj się postarał :-)
ale było miło

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij



A ja dostałam szlafrok (prosiłam do szpitala) i kaciuszki! Kilka kosmetyków i słodycze!
A no i wspólnie z moim M dostaliśmy obrus na stół :-) W tym roku skromnie u mnie na wigilii była tylko moja mama, babcia i brat... a u mojego M tylko jego rodzice (bo ny jeżdzimy troszke tu troszkę tu)
Niewazne jakie są! Lubie ten okres ;-);-)
Oliwierek dostał swój pierwszy album "MÓJ PIERWSZY ROK ŻYCIA" no i pieniążki na swój pojazd.... :-) jesteśmy bardzo zadowoleni!