reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Magd.a własnie mnie nic nie jest, ale to jest good idea zmnić płyn do prania bo ja proszku nie używam.. :-) teraz używam woolite wiec moze na perwol zmienie wiem ze jego mama używała persil ale ja mam na niego uczulenie znowu :-)

dotka jeżeli coś mu się tam dzieje to zawsze w tedy gumka jest :-p
 
reklama
Słonko..to że "oficjalnie" nie jesteście razem cos zmieniło? spotykacie się, sypiacie ze soba..dałaś mu tylko więcej luzu. Nie musi sie martwic mamusią... bo nie jest z Tobą.
Oby tak było w końcu znasz go troszke ;-):-D
Dobra koniec tematu bo nie ma co dywagowac ..pożyjemy zobaczymy;-)
 
Iwasek na razie to byla jednorazowa przygoda ;-) spotkaliśmy się przypadkiem, bo byłam umówiona z koleżanką a jego sąsiadką;-) wyszło jak wyszło ;-) ja nie żałuję.. zobaczymy co będzie ;-)
ale dzięki za rady ;-)
 
haha a ja wiedzilam Madziu ze tak bedzie ze wrocicie do siebie i wiem ze tak bedzie:-) j tez byla swiecie przekonana koniec jade kupila bilet na samolot a potem coz.. bilet przepadl a ja sobie jestem szczesliwa od tak nie da sie zapomniec a tym bardziej jak jestes gotowa isc z nim do lozka gdybys nie chciala powrotu nie zrobila bys tego nawet gdyby nie wiem jak cie do niego ciagnelo:-) claudusia ja tez radze isc do lekarza i moze odrazu sie wiecej dowiecie

A mnie strasznie teraz zaczal bolec prawy jajnik wczoraj lewy dzis prawy
 
Ostatnia edycja:
Witajcie! Ja właśnie jestem świeżo po staraniach po raz pierwszy i....udało się, wczoraj na teściku zobaczyłam upragnione dwie kreseczki! Jestem tak okropnie szczęśliwa, że brak słów:) Pozdrawiam wszystkie:)
 
reklama
no i big.. ale teraz to ja mam nadzieje ze dotka nam tu fluidki swierze wysle:p:-) jakos tak mam przeczucie ze ci sie kochana udalo nie wiem dlaczego:-) ja normalnie nie wyrobie tak mi jajniol daje do wiwatu a dzis mam wene i zakladam sukienke taka wiosenna ktora sobie kupilam na slub mojej psiapsiolki

LadyA - gratuluje slij nam fluidki kochana co swieze to swierze ja poprosze pare dla siebie
 
Do góry