reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Mag i tak powinno być!!!! ;-) u mnie w sumie bez zmian. Wczoraj tez miałam ten "dziwny" śluz. Konsystecja kurzego białka ale nie kleista i albo mi się wydawało albo lekko żółtawe. Zaczynam się martwic . Do dziurologa i tak pójde dopiero po majówce więc pozostaje czekać

Dotka oby to była kwietniowa fasolka!!!!! :-)
 
reklama
Hey Wszystkim!! :-)

dotka kiedy zamierzasz testować?? trzymam kciuki bardzo mocno!!!!!!! i życzę Ci zobaczenia dwóch tłustych II :-)

IWASEK mam nadzieje że nie przyjdzie ;-) ale naprawdę ten ból sutków jest strasznie drażniący jak mam stanik to jakoś aż tak bardzo nie odczuwam ale jak ściągne to masakra !! I też mnie włąsnie boli jedna pierś po boku jak dotknę..

Dziewczyny mam takie pytanie czy facet jak ma jakies nieprzyjemne problemy ze swoim przyrodzeniem to ma wybrać się do androloga tak?
 
Cześć dziewczyny ;-) ja wczoraj byłam u M. w sumie jest nieźle między Nami, zrobiłam sobie kuku w kostkę :-( mam całą napuchniętą :-(

Wczoraj mieliśmy z M. mile spędzoną noc.. :-D Marudziłam,że nie pamiętam kiedy się przytulałam :-D to mam za swoje ;-)
 
Magda to widze ze uczucia wqziely gore nad rozumem :p i Twoimi postanoowieniami
Iwasek dzieki na teraz wydaje mi sie ze to zbyt piekne bybylo aby bylo prawdziwe
Claudusia no 2 testy w 28 i 30dc pokazaly 1 kreche wiec ciezko mi teraz uwierzyc ze moglyby byc 2 :) W sobote zatestuje
 
Claudusia tak do androloga. Nie wiem jakie to problemy przy infekcjach może przed wizyta zrobic sobie w laboratorium wymaz z proncia. Wtedy lekarz będzie miał pełen obraz.
Co to piersi to mówia że wrażliwe sutki są (nie muszą) jednym z objawów więc oby oby :-)

Magda..ale go przetrzymałaś ..hihihi
Ale skoro jest dobrze to dobrze;-)

Dotka ja postanowiłam nie testować. Przyjdzie @ to przyjdzie a jak nie to będę wtedy myślała ;-) Przypomnij mi kiedy masz termin @?
 
Ostatnia edycja:
raczej nie uczucia a pożądanie ;-) rano nawet dostałam śniadanie i szklanke ciepłego mleka :-D nie wiem skąd wiedział ,że miałam ochotę z rana na mleko :-p

W ogóle wieczorem zapytał, czy nie widzę jeszcze szans dla Nas. Więc mu powiedziałam,żeby sobie za dużo nie wyobrażał, tym że poszliśmy do łóżka i że zostałam u niego.. bo ból kostki wygrał z chęcią pójścia do domu.

Dziś myślałam,że do pracy nie dojdę, teraz zrobiłam sobie okład z altacetu i siedze ;-)
 
Ostatnia edycja:
Madziu to fajnie..ale czy on będzie powaznie traktował teraz twoje słowa?


A co Ty sobie w ta kostkę zrobiłas dziecino????


W sumie racja Dotka androlog jest od "wewnetrzynch" problemów...
 
Iwasek no ja ostatnio miewalam cykle 28-29 dni, ponad 30 to mi sie zdarzylo ostatnio pol roku temu ale wtedy mialam torbiel i plamienie srodcykliczne. Dzis 32 dc jesli mi sie przesunela to powinna chyba dzis przyjsc jesli to przesuniecie.

A Ty ktory dc masz? na kiedy termin @?
 
reklama
Magda, pary, które idą do łóżka "na pożegnanie" nigdy nie powinny się rozstawać. I Iwasek ma rację, czy on będzie traktował poważnie to, co mówisz? Bo odchodzisz, wracasz...
 
Do góry