reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Iwasek zobaczymy, on bardzo serio podszedł do rozstania, widzę ,że mu zależy, zresztą cały czas mu zależało. Ale trzeba go prowadzić przez związek za rękę, mial kilka kobiet przede mną, ale żadna z nich nie poznała jego rodziny, czyli nie traktował ich poważnie.. cóż poczekamy zobaczymy co z tego będzie.
Może wróciliśmy do siebie i sami o tym nie wiemy.. :-D

Jedno jest pewne , jestem szczęśliwa :-)
 
reklama
IWASEK wiem właśnie że ból sutków może ale nie musi być objawem w tamtym miesiącu bolały mnie lekko przy owulacji, a teraz bolą w sumie nie pamietam od kąd :-) ale z półtora tygodnia to na pewno.. owulacji to ja chyba nie miałam w tym miesiącu w sumie to nie wiem kiedy była bo na pewno nie w terminie :-) ale nie łudzę się że to fasola, nie wiem nawet kiedy by mogła się począć, :-)
Ja tez postanowiłam nie testować póki @ nie spóźni sie gdzieś z tydzień..chociaż i tak wiem że franca sie pewnie pojawi..
dotka właśnie bym wolała żeby szedł już do kogoś wyspecjalizowanego w tych sprawach bo to już niestety nie pierwszy raz się zdarza..przez to nie ma przytulanek i jestem wściekła..:wściekła/y:
 
Jak nie przyjdzie to moze skocz na betę.
Ja mam 24 dc @ planowo powinnam mieć 2.05 ale że ostatnio mój lewy jajnik coć sobie wydłuzył cykl to obstawiam że może sie przesunąc nawet do 6.05

Skoro Madziu jesteś szczęśliwa to najważniejsze.:-) Pamiętaj że nie rozwiązuje to jednak tego co najbardziej Cie boli...

Caludusia to może to bakterie (grzyby nie trzymają sie u facetów za bardzo),niech zrobi ten wymaz
 
Ostatnia edycja:
Iwasek ok to masz jeszcze tydzien czekania :)
Claudusia a co mu sie dzieje?

Ja na bede nie ide boje sie rozczarowania juz wole sie troche ludzic poki @ nie ma i wole zeby przyszla sama :)
 
Iwasek jestem szczęśliwa bo mimo wszystko nie będę rozczarowana, oficjalnie nie wróciliśmy do siebie ;-) jak znów będzie powtorka nie będzie mi niczego żal.. bo przecież nie jesteśmy razem.. a gdy się poprawi.. może jakoś niepostrzeżenie wślizgniemy się na nowo do związku..

co do Sil.. trochę się z Tobą zgadzam, ale oboje z M. wiemy gdzie nacisnąć guziczek, żeby było bosko ;-) wiem,że oboje się kochamy.. a być może to bylk jednorazowy wybryk.. a być może on jednak zrozumie co stracił.. czas pokaże ;-)
 
Dotka na żołędziu ma takie czerwone łuszczące się placki.. czasem kropeczki..na początku myśleliśmy że mu to wychodzi gdy ma dużo stresów bo przed maturą miał to cały czas a teraz wychodzi sobie tak ok przynajmniej raz w miesiącu i wczoraj już się tak wkurzył tym i zmartwił że przez to nie będzie mógł mieć dzieci ;-) że stwierdził że musi udac się do jakiegoś specjalisty..
zazwyczaj jak mu to wychodziło to kazałam smarowac mu clotomirazolum ale jak widac nic to nie daje..
 
ale clotrimazolum jest na grzybki ;-) a Claudusia Ciebie coś piecze, swędzi boli? bo jeżeli nie to może to tylko jemu dolega, idzie do urologa on powinien coś doradzić.

Claudia wiesz co mi przyszło na myśl, spróbuj zmienić proszek.. teraz mi się przypomniało,że ja kiedyś też dostalam wysypki, właśnie od proszku.
 
Ostatnia edycja:
Madziu gdyby tak było..nie byłabys taka w skowronkach;-) Checmy byc twarde i tłumaczymy sobie nasze "słabości" tym że "to ja chciałam,wiem co robię" itd. Kochana tez to przerabiałam...powroty i rozstania i łóżko. Bez sensu bo zmarnowałam 5 lat w ten sposób. A Pan nie traktował juz moich słów powaznie. Dlatego to napisałam. Oczywiście każdy przypadek jest inny .

Ja po prostu w pewnych kwestiach jestem radykalistką. Nie ma szarości.

Ale tak czy inaczej trzymam za Ciebie kciuki;-)
 
Ostatnia edycja:
Iwasek tak wiem, przerabialam to z eks.. że jak ja chciałam wrócić.. spróbować jeszcze raz, on mi się śmiał w twarz, zdarzyło się pójście do łóżka ze sobą, ale właśnie,żeby zaspokoić siebie.. takie to było mdłe. Później jak ja zaczęłam spotykać się z innymi facetami, on stwierdził że jestem miłością jego życia ,że chciałby miec ze mna dzieci i brać slub,gdzie nie było mowy ani o jednym i drugim, teraz nie wiem po co się zaręczaliśmy, skoro o ślubie nie myśleliśmy..

po 1,5 roku od rozstania eksiu powiedział, że jest mi bardzo wdzięczny ,że go nie chciałam.. i ma racje, zrobiłam najlepszą rzecz na świecie.

M. inaczej podchodzi do tego, wie co stracił i myślę ,że obmyśla taktykę :-D
 
reklama
Claudus to moze byc uczulenie od wlasnie chemikaliow, proszkow, plynow do pukania itp
Najlepiej pojsc do urologa i to predko, bo moze to zarazliwe i jak sie kochacie bez niczego to ciebie moze zainfekowac
nie lekcewazcie tego
 
Do góry