reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

IWASEK Znalazłam właśnie dwóch andrologów i już wysłałam mu numery żeby sobie zadzwonił i sie zdecydował do którego pójdzie i umówił się na wizyte na dziś !! :-)

Właśnie co u naszych szczęśliwych ciężaróweczek ?? jakaś cisza straszna jest z ich strony ;-)

Ja jutro będę łapała fluidki od mojej przyjaciółki :-) brzuszek się już jej zaczyna pokazywac więc będę ją macać ile wlezie byle by na mnie przeszło :-p
 
reklama
Powiem Wam że zaczyna mnie dopadać stresik związany z tą sprawą rozw. 4.05 im bliżej tym gorzej. Spać nie mogę z nerwów. Trzymajcie mocno kciuki!!!!!

Claudusia to niech sie dowie tylko czy ma zrobic ten wymaz. Jak sie okaże że powinien to dwa razy będzie musiał latać.

a Ciężaróweczki pewnie sobie odpoczywaja na slonku;-)
 
Ostatnia edycja:
A więc dziewczynki kochane, mam 27 lat, z moim D. jesteśmy parą:) Staraliśmy się o dzidzię 3 miesiące, juz zaczynałam się martwić, że coś z nami nie tak ale się w końcu udało:) Co prawda teraz troszkę mi smutno, bo D. wyjechał na 2 tygodnie i w momencie kiedy się dowiedzialam, że jestem w ciąży to mogłam go o tym poinformować jedynie telefonicznie, no ale siła wyzsza tak bywa:) Na razie jeszcze jestem w szoku, że się udało, nie mam żadnych absolutnie objawów oprócz braku@ i czasem delikatnie pobolewa mnie brzuch i to wszystko:)
 
Madziu, a nie mówiłamm XD

Podczepię się pod którejś dziewczyny wypowiedź, coś taka w skowronkach? Jakbyś faktycznie chciała zakończyć związek, kompletnie że kompletnie, to byś nie została u niego, tylko od sąsiadki grzecznie do domu.
Widzisz, serducho ciągnie do M.
A M. jest nieugięty, zobaczysz :p

Lady gratulacje!

Magenta wiesz, znam wiele przypadków w których faceci faktycznie przeczuwali fasolki, oni też mają swoje 6ste zmysły :-D
 
reklama
poszłabym do domu od sąsiadki jego.. ale nie mam kostki w lewej stopie... mam tak napuchniętą. Siedze jak dupek z nogą zabandażowaną, wczoraj M. mi ją zamrażał i smarował ibalginem.. bo myślałam,że oszaleje.

a jestem szczęśliwa.. że mimo wszystko potrafimy ze sobą rozmawiać..
 
Do góry