reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja nie mam bujaczka bo mam zamiar chować małego "bez bujania' a jako taki leżaczek może służyć fotelik samochodowy...


Zafasolkuję oj o głupotę, bo przyjechał do mnie z teściową w piątek do szpitala i przy rozmowie kiedy powiedziałam, ze mam nadzieję ze wyjdę w sobotę do domu powiedział "Że zaraz pójdzie do lekarzy i powie zeby mnie nie wypuszczali, aż do porodu" a no co ja odpowiedziałąm krótko i na temat... "Moze sobie tato gadać z kim chcę, a ja mogę wyjść w każdej chwili na jedno moje słowo... tato moze sobie tylko pogadać" no i do dzisiaj się do mnie nie odzywa za to... czubek... :confused2:

Wczoraj z mężem się pokłóciłam bo wieczorem nie mogłam zasnąć i z nim smsowałam żeby nie leżeć jak idiotka... a on za swoim graniem na komputerze zapominał mi odpisywać... w ogóle do domu wróciłam a tu taki syf.... mąż miał wolne to oczywiście w komuterze... ale zeby w domu coś zrobić? Po co...?


Pa Pyscek!
 
reklama
Biedna ty.. Nie denerwuj się brudem. Nie ma takiego syfu, którego facet nie ogarnie jak zawiśnie nad nim żonowy bat;) Teściowi przejdzie, a jak nie to w sumie tylko się cieszyć- dłużej spokój będziesz mieć;)
A co do nie odpisywania to współczuje bardzo, bo mam tak samo. Mój tez nawet teraz siedzi i gra i ma mnie w nosie. Ale dopóki jeździ ze mną gdzie chce i nie marudzi to daje mu spokój. Niech też ma coś fajnego z dnia;) Może twój mąż potrzebuje się odstresować po prostu? Możesz zabrać do szpitala komputer Pooglądałabyś filmy, zawsze to ciekawiej trochę..
 
doberek fifka ty sie oszczedzaj!!!
melduje ze zyje ale nic mi sie nie chce.. zaraz sie z loxka wyturlam ;-)
pyscek<głaszcze>
biedna magdalenka...
 
hej dziewczyny :) Mam pytanie nie wiem co robić, dostałam jakiegoś plamienia i nei wiem czy to normalne ?? nic mnie nie boli:( moj gin nie odbiera tel i nie wiem co robić?? myśle, że to nie jest normalne:(:(:(
 
kurcze dzwoniłam już do mojego M... i jedzie juz do domu matki, zbieram sie nie ma na co czekać :( jest to takie lekkie plamienie ale jest ...:(:(:(
 
a jaki kolor czerwony czy brązowy ? lepiej niech lekarze zbadaja i bediesz sie pewniej czuc !!
 
Ostatnia edycja:
Magda: Leć, nie ma co ryzykować! Co prawda takie rzeczy się zdarzają i są zupełnie normalne, ale lepiej dmuchać na zimne. Na pewno wszystko jest ok!

Ael: Bo ty to myślisz, że jak masz młodego na co dzień to nam wystarczy od czasu do czasu coś wkleić.. A ja się uzależniłam od tego pyszczka ślicznego i już!:D Chociaż nie powiem... Sil i to ostanie zdjęcie też mi namieszało w głowie. Taaaakie piękne... Chociaż zawsze miałam słabość do małych chłopców;)
 
reklama
Do góry