reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

ja tak na szybko.. Martus co do niańki to my wieczorem jak uśpimy małego to oglądamy zazwyczaj tv w salonie(na tym samym piętrze) i jak mamy głośniej to chyba byśmy go nie słyszeli więc wtedy włączamy niańkę, ale w dzien slychac małego bo ma donosny głosik :-p choć w dzień mam go zazwyczaj "pod ręką" :). nie wiem jak u Ciebie z głośnością, bo u nas zawsze idzie dość głośno radio lub tv więc mi niańka się przydaje :)

a pokoik cudo :-):-) taki dostojny, Stella bedzie w nim miała jak w niebie..
 
reklama
Martoocha jesli moge poradzic to ja za wszelka cebe chcialam monitor oddechu snuze albo z angelcare te plytki pod materacyk.naczytalam sie i jakos zrezygnowalam.kupilismy nianie jak jechalismy do Polski gdy mala miala 3miesiace bo bo tez mamy 3pokoje a mala spala przy telewizorze wszedzie wiec niania niebyla potrzebna a w Polsce duzy dom i bym ja nieslyszala.i teraz wlanczamy tak hak Izka pisala wieczorem jak mala idzie spac.mamx ten z angelcare AC420.jest supe
Pokoik Stelli przepiekny
Ozila dobrze ze juz wszystko ok u ciebie i jeszcze chwila zobaczysz i bedzie polowkowe
Mika ja stracilam noje malenstwo w 17 tyg i tez normalnie urodzilam a ty jeszcze duzo pozniej wiec masz jeszcze ciezej ale tak jak Martocha pisala musicie z mezem rozmiawiac i jeszcze raz rozmwiac.my po stracie bardzo zesmy sie zblizyli do siebie, niemamy zadnych tajemnic przed soba.Dlatego naprawde znajdzcie czas dla siebie to bardzo wazne
 
Mika moze zle to ujelam.twoj syn umarl na waszych rekach, my niestety niemoglismy wziac na rece bo byl za malutki.ale tak hak mowisz smutek pozostanie na zawsze.to bardzo wazbe ze masz duze oparcie w mezu i napewno sytuacja za zroche sie uspokoji i bedziecie miec wiecej czasu dla siebie.tego wam zycze z calego serca i oby pod twoim serduszkiem juz niedlugo zawitalo nowe serduszko, napewno Tymus sobie tego zyczy dla mamy
 
dziewczyny jak to jest bo szperam ponecie i kiszka... Kiedy są najwieksze szanse na zajscie w ciążę? Dzien przed owulacja czy w dzien owulacji?
 
największe szanse są jak się bedziecie bzykać przez cały okres owulacyjny:-p. A tak na serio to ciężko powiedzieć..Ty będziesz wiedzieć dokładnie kiedy będziesz mieć owulację? Będziesz mieć monitoring? Słyszałam że dobrze jest się bzykać co 2gi dzień- ale jak my się staraliśmy to robiliśmy to nawet 2 razy dziennie:-p;-)
 
Martula my chcemy nianię z video. Żeby można było od czasu do czasu spojrzeć na bobasa, zamiast chodzić jak np. siedzimy w salonie. Sąsiadka ma taką nianie i córa ma już prawie 3 lata, a wciąż się przydaje.
 
Cześć dziewczynki dawno nie pisałam ale jakoś nastrój mnie opuścił ale za to na bieżąco Was czytam i kibicuje z zaciśniętymi piąstkami namiętnie. Ja dalej sobie leżę i od wczoraj czysto na szczęście :) Chyba mi moja fasolka urodzinowy prezent zrobiła i się dobrze zachowuje, musiałam dziś się wyskoczyć z pidżamy i się umalować bo mój kochany mąż kupił piękny tort i zaprosił rodziców i znajomych :) także tyle u mnie :)
Ozila nie jest nam łatwo ale damy radę i Ty kochana też odpoczywaj ile się da:)*
Martoocha piękne królestwo urządziłaś księżniczce:)
Karo, Magda, Izka pozdrawiam serdecznie
Michalina wracaj do zdrowia
Madziorek najlepiej codziennie myśmy tak robili i efekty są :p
Mika ty też ruszaj do boju :)
Celta mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku - ściskam mocno
Staraczki trzymam kciuki za nowe 2 kreski!!!!!
 
Hej!
Madziorek ja zauważyłam u siebie, że lepiej przed i nie za często, choć teraz nie bardzo mam ochotę robić przerwy.
Czytałam też kiedyś że w dzień owu już jest za późno bo plemniki muszą dojrzeć przez parę godzin. Nie wiem ile w tym prawdy.
 
reklama
Rzeczywiście cisza tutaj niesamowita ;-)
Weekend niestety się kończy, a fajny był. Bardzo intensywny, bo imprezowy, akurat tak się złożyło.
Może to i lepiej, mniej myślałam.
@ powoli się kończy. Chyba najgorsza w moim życiu. Wrrr....
I tak się snuję sennie po domu, zastanawiając się co mi to życie jeszcze przyniesie.

eska sto lat :-) cieszę się bardzo, że lepiej się czujesz!!

Śpijcie dobrze!
 
Do góry