reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dorcia - dzięki to w takim razie trzymam za Ciebie kciuki bardzo mocno, ja znowu poroniłam w sierpniu i panicznie się boję tego miesiąca bo on mi się źle kojarzy dlatego cieszę się ,że dopiero we wrześniu zaczniemy.
 
Kobietko, na żywca Ci robił łyżeczkowanie? To jakiś potwór nie lekarz! Nigdy więcej do niego nie idź, jak można! Przecież ból bólem ale jaką to trauma psychiczna. Ja miałam dwa razy ale w znieczuleniu ogólnym, pełen odlot.
 
Kobietko, na żywca Ci robił łyżeczkowanie? To jakiś potwór nie lekarz! Nigdy więcej do niego nie idź, jak można! Przecież ból bólem ale jaką to trauma psychiczna. Ja miałam dwa razy ale w znieczuleniu ogólnym, pełen odlot.

niby jakieś znieczulenie dostałam ,ale nic to nie dało na początku to myślałam ,że tak jest wszędzie ,że w szpitalu też tak się robi dopiero na forum się dowiedziałam ,że nie powinien był tego robić ,nie miałam wcześniej żadnych znajomych , które by poroniły ,a internetu też nie miałam ...

 
U nas duże ochłodzenie- Dzięki Bogu! Chyba zacznę nienawidzić upałów :tak:
Wszyscy zaczynamy dopiero normalnie funkcjonować, bo przecież nie dało się inaczej....
Wklejam Wam moją Lidię, która przemierza świat raczkując oraz rozpieszczaną przez brata w dziecięcej taczce :-D IMG_1397.jpgIMG_1414.jpg
 

Załączniki

  • IMG_1397.jpg
    IMG_1397.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 91
  • IMG_1414.jpg
    IMG_1414.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 92
Lista staraczek już jest to teraz zaciążone uprasza się o słanie fluidów!!:tak: Często i gęsto! Od tego się nie zachodzi ale to polepsza kosmiczną aurę :-):-D
 
Mamuska Lidia ma rozesmiana buzke od ucha do ucha, a braciszek pewnie jeszcze bardziej :-) cudne, beztroskie dziecinstwo :-)
nie wiem czy widzialas, sa takie ochraniacze na kolanka podgumowane;-) bo pewnie kolanka troche bola. W zyciu bym o tym nie pomyslala;-), ale w mojej mega paczce ciuchow dla malego wlasnie byly takie i rajstopki z antyposlizgiem wlasnie na kolankach i stopkach.

Zaczelam pakowanie tego co na najblizsze max 2 tyg nam niepotrzebne... najlatwiej bylo z moimi i malego rzeczami, bo to moge przewidziec :-D ze starszym hmmm... on sie dluzej w lazience szykuje ode mnie :-D wiec ciezka sprawa bedzie ;-).
Musze dorwac technika na nowym mieszkaniu, bo kran w umywalce ma cos z uszczelka i kapie woda, w jednym kaloryferze urwany jest zaczep do kaloryfera... no i musza mi zamienic parapety wewnatrz w salonie... co za idiota zaklada dwa rozne parapety w jednym pokoju??? wszystkie, we wszystkich pokojach sa marmurkowe, a kuzwa jeden i to w salonie gdzie sa dwa okna jeden marmurkowy... a drugi bialy:szok::no::confused:. Zmierze i dzisiaj i zobacze czy gdyby nie mieli juz tego koloru parapetu, to moga zamienic z Tomcia (choc watpie ma wieksze okno) lub u malego. Zupelnie mi nie przeszkadzaja biale parapety... ale zeby byly jednakowe w obu oknach:sorry2:;-).
Maly wykazuje ogrome zamilowanie do koloru zielonego... wiec wybralam mu kolor "zielona wyspa" z dulux´a ( http://modne-wnetrza.com/wp-content/uploads/zielona-aranżacja.jpg ) tu jest cala sciana w tym kolorze, ale ja chce zrobic do wysokosci wlacznika swiatla ( 120-130cm) i wykonczyc borderem z misiami:-).

patrzcie co ja mam :-D
DSCF0554.jpg
i jak sobie spie ;-)
DSCF0555.jpg
 

Załączniki

  • DSCF0554.jpg
    DSCF0554.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 80
  • DSCF0555.jpg
    DSCF0555.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 82
Ostatnia edycja:
Ewelka i jak kupilas ten chrom??
zapomnialam Ci jeszcze powiedziec, ze najlepszy jest ten zwykly... bo jest jeszcze plus z jodem, ale ten jest doopny albo tylko na mnie nie dzialal (przypomnialam sobie jak mi sasiadka z pl przywiozla wlasnie ten plus...;-()
 
reklama
Myszko, dzieciaki non stop siedzą na podwórku w takie ciepłe dni, więc nie ma co się dziwić że wymyślają co chwile różne zabawy, w tym między innymi wożenie w starej taczce synka :-D

No a Twój maluch nie lepszy. Teraz co dzień będziesz widziała coś nowego w jego rozwoju. I dobrze!

Ewelko, może być i forum dziecięce no bo co innego szczęśliwego mamy jak nie dzieciaki i zdjęcia które możemy wzajemnie oglądać? I z tego co widać to nawet staraczki lepiej się nastrajają dzięki temu ;-)
PS. Pokaż też swojego maluszka.

Danutaski, a Ty gdzie zaginęłaś? Jak Nina?
 
Do góry