reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Wiem wiem kochane ze musza byc takiej samej intensywnosci [emoji6] to sa facelle z rosmana. Bym ich nie robila ale gin mowil ze zamiast chodzic na monit w ciemno co 2 dzien to mam testy w domu robic i jak bedzie pozytyw to wtedy przyjsc. No ale jak bedzie pozytyw to sama bede wiedziala kiedy sie bzykac [emoji23][emoji23]


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?), leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ja już sama nie wiem jak to jest z tymi testami [emoji23] dżoł proponuję bzykanie co drugi dzień (będzie taniej [emoji23][emoji23][emoji23]), jeśli będzie owu, napewno zaskoczy [emoji12]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny!
Jestem beznadziejna...dołączyłam do Was dawno temu i teraz sobie o tym przypomniałam...chociaż może i lepiej, teraz dopiero tak na serio wróciliśmy do starań.
Czekam na @...nie wiem kiedy ma przyjść...bo od tego cyklu biorę luteine skończyłam 24.01 no więc chyba jeszcze czas na @ sama już nie wiem...
Byłam u mojego cudownego lekarza, zobaczył piękny pecherzyk...ale nie wiem czy pękł bo na razie nie kazał monitorować...stymulacji też jeszcze nie, bo był ten pęcherzyk...mam zrobić masę różnych badań i wtedy się zgłosić...rety nawet się jeszcze nie dowiedziałam ile będą kosztować...robiła któraś z was kariotypy?drogie to?
W poniedziałek wracam do pracy...za długo byłam w domu...no ale tak się umowilam że od drugiego semestru wrócę,bo za mnie przyjęli dziewczynę i szkoda jej było :-)
A poza tym chyba jestem chora, leci mi z nosa, gardło opuchnięte i ogólnie źle...ale temp nie mam...
 
Hej katarzyna. Kariotypy prawie 400 zl za osobe, a musisz zrobic razem z mezem/partnerem. Chyba ze Ci gin( tak jak mi) albo rodzinny wypisze skierowanie do poradni genetycznej i tam genetyk da skier. na badania to masz za darmo. Ja robilam 10 stycznia i do tego wtorku powinnam miec wyniki. Boje sie jak cholera. Najdluzsze 3 tygodnie w moim zyciu [emoji6]


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
 
Hej katarzyna. Kariotypy prawie 400 zl za osobe, a musisz zrobic razem z mezem/partnerem. Chyba ze Ci gin( tak jak mi) albo rodzinny wypisze skierowanie do poradni genetycznej i tam genetyk da skier. na badania to masz za darmo. Ja robilam 10 stycznia i do tego wtorku powinnam miec wyniki. Boje sie jak cholera. Najdluzsze 3 tygodnie w moim zyciu [emoji6]


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
Dzol a dlugo czekalas na wizyte w poradni genetycznej? Ja wlasnie tak chce sobie zalatwic skierowanie na co sie da na nfz a co musze to zrobie.
Wczoraj zrobilam sobie badaania anty-tpo, anty-tg, ppj ana, antykoagulant tocznia, pc p kardiolipinie i p amtygenom łożyska. Ciekawe czy cos ta bedzie...
 
Ja mam skierowanie do poradni genetycznej ale na termin czeka się ponad pół roku więc chcieliśmy iść prywatnie...straszna kasa za te badania.
Samotnaja ja chyba mam też niektóre jak ty do zrobienia...pomyślałam że zabiorę się za to jak okres dostanę :p
 
u gina bylam jakos wrzesien/pazdziernik, wizyta w poradni bodajze w listopadzie, a badanie 10 stycznia. 3 tyg. czekania na wynik. dosc szybko poszlo ale to pewnie dlatego ze gin, poradnia i badania byl/y w jednym miejscu (invikcie)
 
Ja mam skierowanie do poradni genetycznej ale na termin czeka się ponad pół roku więc chcieliśmy iść prywatnie...straszna kasa za te badania.
Samotnaja ja chyba mam też niektóre jak ty do zrobienia...pomyślałam że zabiorę się za to jak okres dostanę :p
Ja zrobilam tydzien po poronieniu, tak mi kazala dr ze te przeciwcial jeśli sa to jaakis czas siee utrzymuja. Potem jak cos reszta ale prywatnie wszystkich nie zrobie. Dobrze ze mam znizke w pracy naa badania to co nie co moge zrobic.
 
reklama
A ja dziewczynki 4dni do @
Ale czuję że się nie udało
Już mnie szlak trafia
Ale co mam zrobić :-(
Ehh czemu to czego pragniemy jest takie ciężkie do zdobycia:-(
 
Do góry