reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@kate.ooo nie obwiniaj się bo Ty nie jesteś niczemu winna. Każda z nas ma inny organizm. Nie jesteśmy w stanie mieć wpływu na wszystko. Przykro, że mała choruje. Ale toć do cholery przecież nie zachorowałaś specjalnie i "żarłaś"tabletek żeby zaszkodzić Córeczce. Naprawdę nie obwiniaj się!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana u mnie na szczescie nikt nie wie ze bylam w ciąży a pracuje w bardzo duzym zakladzie [emoji6]bedzie mi latwiej

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
To fajnie, nie będziesz musiała się zastanawiać tak jak ja czy nikt o nic nie będzie pytał ;) ja właśnie też pracuje w dużym zakładzie, bo ja pracuję w państwówce no ale mój wydział cały wiedział tym bardziej że w listę obecności miałam wbity urlop macierzyński więc nawet jak ktoś jakimś cudem nie wiedział to się dowiedział heh :)
Ale zazdroszczę zakupów! Ja to nie mam siły na to ale ochotę ogromną już od dawna na jakieś zakupy hihi ;)

@Kate.0oo fajną różnicę wieku masz między dzieciaczkami :) i Aneta dobrze pisze-nie obwiniaj się bo na pewne rzeczy wpływu niestety nie mamy. To nie Twoja wina, że u córci pojawiają się problemy! I na pewno dobrze się zdiagnozujecie i wyjdziecie na prostą :)
 
Kate ja tez planowalam 3 lata roznicy miedzy dziecmi ale wyszlo jak wyszlo ze jest roznica 6 lat
Kobitko prosze mi sie tu nie obwiniac robilas wszystko zeby bylo dobrze to nie Twoja wina [emoji182][emoji182][emoji182]
 
Mam za to do siebie cholerny żal, że przez moje problemu cierpi młodsza córka. Urodziła się 3 tygodnie przed terminem. Wystąpiło u mnie zakażenie wewnętrz maciczne. Córka miała zakażenie organizmu plus wrodzone zapalenie płuc. Doszły potem problemu neurologiczne - tu na szczęście wszystko ładnie się wyrównało, gastrologiczne, a teraz i podejrzenie przedwczesnego dojrzewania płciowego czyli problemy endokrynologiczne. Dalej się diagnozujemy. Ale lekarze twierdzą, że najprawdopodobniej jest to wina moich hormonalnych problemów w ciąży. Tej tony leków które musiałam brać by ją w ogóle utrzymać. I tak kiedyś pewna neurolog powiedziała mi, że my już nie powinnismy mieć dzieci. Te słowa cały czas siedzą mi w głowie i ciagle zastanawiam się jak to będzie z kolejnym dzieckiem czy może nie zrobię mu krzywdy sprowadzając je na świat :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Zabraniam Ci tak myśleć!!! Jesteś super mamą, która kocha swoją córkę i tyle. Koniec.
 
Kate ja tez planowalam 3 lata roznicy miedzy dziecmi ale wyszlo jak wyszlo ze jest roznica 6 lat
Kobitko prosze mi sie tu nie obwiniac robilas wszystko zeby bylo dobrze to nie Twoja wina [emoji182][emoji182][emoji182]

Ja planowałam różnice maks około 2 lata a chciałam zawsze półtora roku. Ale się nie dało bo poroniłam, a potem długo nie mogłam zajść :( w życiu nie na wszystko mamy niestety wpływ.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Produkcja pełną parą widzę :-)

Co do planowania ciąży w wieku...myślałam, że w wieku 30 lat będzie jakaś dwójka dzieciaczków przy mnie. 30 trzasnęła, a 3 Aniołeczki na mojej karcie. Niestety plany się pokomplikowały.

Kate.Ooo nie możesz się obwiniać!! Od początku walczyłaś o córeczkę i cały czas walczysz i pewnie będziesz walczyła !!! Napewno wspaniała mama z Ciebie, a gadaniem lekarzy się nie przejmuj - wielu z nich totalna znieczulica więc olać.

W pracy u mnie trochę ludzi wiedziało, a plotkarstwo to na porządku dziennym więc domysły były, że przecież robi się teraz operacje na płodzie i dlaczego oni nie szukają pomocy !?!?!? Gdyby tylko synka dało się uratować to bym się zapożyczyła do końca życia...teraz jak ktoś pyta o dzieci to mówię, że nie chociaż zawsze w głowie myśl:tak, mam trójkę Aniołeczków. Nie chcę pytań od "obcych" mi ludzi i dalszych plotek więc ucinam temat.

Jestem zmęczona po pracy więc nadrobię Was chyba dopiero w sobotę :-)



-----------------------------

Musisz być silna (mamusiu)....masz dla kogo żyć !!!

A[*] S[*] E[*]
 
Hejka Dziewczyny[emoji1][emoji1][emoji1]

@DorciaMamaOlka trzymam kciuki żebyś zapoczątkowała u nas 2 kreseczki!!!

@aga_agi przykro, że tak się namieszało, Oj pewnie córcia smutna. Całuje mocno i tulę[emoji7][emoji7][emoji7]

@InezkaK i jak tam dzisiejsze przemyślenia??

@xxEwelaxx Kochana jak tam u Ciebie? Wczoraj już pewnie czasu nie miałaś, ale daj znać dzisiaj jak się czujesz??

@mfifi04 w dalszym ciągu życzę owocnych staranek[emoji6]korzystaj puki można[emoji1][emoji1]

@alunia87 a jak tam u Ciebie który dc??

@90_natka to mogę zrozumieć, że jak dostaniesz pozwolenie od gin na 3 dzieciątko to się zdecydujesz?? Życzę Tobie tego. A może właśnie Twoje szczęście już Ciebie nie opuści i doczekasz się 3 [emoji7][emoji7]

Ja w piątek idę do gina i już Mi się po nocach śni☹☹


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Anetka ogólnie czuje się zmęczona i wykończona życiem, czyli bez zmian. Tak nie miałam czasu wczoraj miałam noc jutro znowu na noc do pracy.. masakra. W dodatku ten śluz co mi się wydawało że był był raptem jeden dzień czyli ogólnie zgłupiałam.. teraz też dziwnie bo czuje podbrzusze jak lekko boli a do okresu jeszcze około 11 dni .. moze to przemeczenie.

A u Ciebie co tam słychać? Jak sie czujesz [emoji9]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kamisia871 no tak to już jest plany planami ,a życie je weryfikuje. Trzeba tylko wierzyć ze kiedyś się uda.Chociaż czasem człowieka dopada zwątpienie .

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka

@xxEwelaxx no co jest z tym Twoim humorem. Nie dobrze nie dobrze. A z tym śluzem to czasem tak bywa, że jeden dzień jest a na drugi go nie ma. A jak dzisiaj ze śluzem??
A podbrzusze boli może dlatego bo owulacja się zbliża. Mnie też od paru dni jakoś ciągnie raz z lewej raz z prawej i pośrodku też. Kochana musi być w końcu dobrze. Napisz jak tam dzisiaj się czujesz[emoji11][emoji11][emoji11]Ja mam jutro wizytę u gina i monitoring. I jak zwykle się boję czy tabletki pomogły czy jest wszystko ok i w ogóle.

A dzisiaj pewnie niektóre dziewczyny zajęte dniem dziecka. Oj oby w przyszłym roku wszystkie z nas obchodziły ten dzień ze Swoimi pociechami.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry