reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po tabletkach antykoncepcyjnych

Teraz trafiłam do trzeciej Pani doktor, i już jest trochę lepiej bo mi zasugerowała konsultacje u endokrynologa więc się wybieram.
Mam to szczęście że kraków duże miasto plus mam opiekę zdrowotną w LuxMed więc mogę lekarza zmieniać bez problemu
 
reklama
no właśnie, kurczę wszędzie czytałam że antykoncepcja brana długo bez przerwy nie powoduje problemów z zajściem w ciążę ale jak widać to wcale nie prawda.

Mozliwe ze to kwestia indywidualna i mam jakieś problemy nie związane z tabletkami o ktorych nie wiem. Jak zaczęliśmy się starać przekopalam się przez fora i różne artykuły i wszędzie ludzie twierdzą że nie powinno być problemu. Ale z drugiej strony człowiek się zaczyba zastanawiać czy to nie jest tylko bardzo dobry marketing i nie do końca jest tak różowo
 
Mozliwe ze to kwestia indywidualna i mam jakieś problemy nie związane z tabletkami o ktorych nie wiem. Jak zaczęliśmy się starać przekopalam się przez fora i różne artykuły i wszędzie ludzie twierdzą że nie powinno być problemu. Ale z drugiej strony człowiek się zaczyba zastanawiać czy to nie jest tylko bardzo dobry marketing i nie do końca jest tak różowo
dokładnie, ale skądś te problemy się biorą i myślę że w jakimś stopniu mniejszym lub większym wpływ na to mają też tabletki
 
Ja bylam na tabletkach prawie 10 lat z dwoma krótkim przerwami, odstawilam w grudniu 2019 i do tej pory nic :( @mialam w miarę regularnie do maja, potem coś nie chciał przyjść więc dostałam Duphaston, teraz znowu powtórka z rozrywki 63 dc i dalej nic. Wszędzie czytam że dopiero po roku powinnam się zacząć martwić że nam się nie udaje, ginekolodzy też mnie z odprawiaja z kwitkiem, myślicie że to już moment żeby poszukać jakiejś kliniki? Czy jeszcze czekać cieroliwie. Z każdym miesiącem mi coraz ciężej na serduchu
Wiesz, ja to teraz czekam na brak @ od atycznia nic, ale może mój organizm wolniej dochodzi do siebie po krążku, w końcu 8 miesięcy nic 🤷‍♀️ mam nadzieję jednak tym razem się udało i wszystko będzie dobrze😊 Lekarz trochę dał mi nadzieję no i mam podwyższoną temperaturę ciała do 37,1 stooni,ból piersi i kłucie w lewym jajniku.. Zobaczymy.. Niby jak na okres ale wszystko wyjdzie w praniu ☺️ mam nadzieję że u Ciebie się wszystko ułoży. 😊
 
Wiesz, ja to teraz czekam na brak @ od atycznia nic, ale może mój organizm wolniej dochodzi do siebie po krążku, w końcu 8 miesięcy nic
Ja jak poszłam do ginekologa, że mi się @ zatrzymał to od razu dostałam hormony. Mam brać douphaston -3 opakowania żeby mi się uregulowalo. Pierwsze skończyłam i czekam.
Widać co lekarz to inne podejscie.
 
Podziwiam cię że od stycznia czekasz aż ci się wyreguluje. Ja to jestem narwana strasznie, już bym pewnie dawno po ścianach chodziła
 
Ja jak poszłam do ginekologa, że mi się @ zatrzymał to od razu dostałam hormony. Mam brać douphaston -3 opakowania żeby mi się uregulowalo. Pierwsze skończyłam i czekam.
Widać co lekarz to inne podejscie.
Mi się dwa miesiące temu spoznil 2 tygodnie a miesiąc 4 dni, bylam u lekarza robiłam usg itd powiedział że wszystko jwst okej.. Ale ze kochaliśmy się w dzień owulacji a bylam 5 dni po stosunku u niego kazał mi zrobić betę i powiedział że jak beta będzie pomiędzy 2 a 3 to juz bedzie wczesna ciąża... Beta wyszła 2,3...bolą mnie piersi a raczej skutki, jestem nerwowa rozkojarzona i chce mi się ryczeć.. Najgorzej to teraz mój ma bo nie wiadomo jednak czy to ciąża czy przygotowania do okresu i się biednemu obrywa czasem za nic. 🙈 Niestety nie mieszkam w Polsce i nie mogę powtórzyć bety więc czekam na okres 🙈🙈
 
reklama
reklama
Do góry