reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

reklama
Na betę właśnie nie mam opcji żeby iść, nie mieszkam w Pl, a tu jest ciężko żeby zrobić. Właśnie chyba poczekam 2 dni i zobaczymy czy kreska ciemnieje. Nie chcę narazie się cieszyć bo czasami się okaże że test był fałszywie dodatni... Dodam że miał czułość 10
No pewnie :) jak dasz radę to podejdź do tego na chłodno A za 2 dni się okaże :)
 
Narazie cisza! Na szczęście jestem dziś do wieczora w pracy więc mam czym zająć myśli! Ale bardzo się stresuje, ostatnio robilam bete w lutym przy ciąży biochemicznej, wtedy termin wskazywał na 15.10 - urodziny mojego narzeczonego. Może jednak sprawie mu prezent.. :)
Masz już te wyniki ? Bo ja tutaj czekam jak na szpilkach
 
Dziewczyny, mam pytanie. Czy to możliwe aby test wyszedł pozytywny na 5 dni przed miesiączka? Kreska wyszła bardzo słaba i się zastanawiam czy jest pozytyw czy test zepsuty 🤷‍♀️
Ja tak mialam przy teście o czułości 25 wychodził cień cienia a przy 10 jedna kreska xD
Hej dziewczyny, tutaj jeszcze nie przedstawiłam się tylko Was podczytywałam. Mam na imię Klaudia i mam 25 lat, u nas to drugi cykl starań obecnie 23dc (cykle średnio 32 dni), owu gdzieś około 16-17dc więc teraz oczekuje na testowanie. Ktoś razem ze mną przełom września-października? :)
Ja mam 05.10 @ dostać albo i nie 😊
 
Ja się spodziewam @ 29, ale różnie może być ze względu na to, że mi się strasznie wszystko rozregulowało po drugiej ciąży. No i w dodatku jestem przeziębiona. [emoji1784]
Także aktualnie mam cykle między 28 a 37 dni. [emoji16]
Najgorzej jak mam taki długi cykl, bo oczywiście zawsze się objawów ciąży doszukuję. [emoji23]
 
Dziewczyny dzis razem z beta hcg robilam wyniki tarczycy. Chyba doszło do jakiejś pomyłki ponieważ na systemie online u nich pokazuje mi tylko 3 wyniki tarczycy, brakuje 2 oraz najwazniejszego BETA HCG na który czekam cały dzień! Jestem wściekła :/
 
reklama
hej, jestem nowa w tym wątku:) jestem po IUI, będę robiła test w sobotę rano (14 dpo), objawów żadnych, czuję się jak przed @ ale oby to nie była ona...
 
Do góry