reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

reklama
Hej dziewczynki, jak tam weekend wam minął? Ktoś testuje w tym tygodniu? Ja powinnam dostać okres w piątek i wstępnie zakładaam że pewnie we środę zrobię pierwszy test ale coraz bardziej kusi mnie zrobić jutro bo w końcu na jednym z nich napisane jest że wykrywa ciążę od 6 dni
 
Hej hej, ja właśnie leżę i nadrabiam forum bo sobota wesele a dzisiaj poprawiny. Ja mam dostać @ w piątek lub sobotę. Mam clear Blue z wyświetlaczem tyg i sama się zastanawiam czy warto robić go już w środę czy może lepiej poczekać do piątku.
Hej dziewczynki, jak tam weekend wam minął? Ktoś testuje w tym tygodniu? Ja powinnam dostać okres w piątek i wstępnie zakładaam że pewnie we środę zrobię pierwszy test ale coraz bardziej kusi mnie zrobić jutro bo w końcu na jednym z nich napisane jest że wykrywa ciążę od 6 dni
 
Hej hej, ja właśnie leżę i nadrabiam forum bo sobota wesele a dzisiaj poprawiny. Ja mam dostać @ w piątek lub sobotę. Mam clear Blue z wyświetlaczem tyg i sama się zastanawiam czy warto robić go już w środę czy może lepiej poczekać do piątku.
O to super, zazdroszczę wesela. Sama chętnie bym poszła i potanczyla 🙃
Jaka czułość ma ten test ?
 
25 mlU/ml. A Ty testowałaś dzisiaj? [emoji846] Ja chyba za testuje w środę tym clear Blue to będzie 27dc i mniej więcej 14-13 dpo
Nie testowałam jednak. Ja mam dwa testy z rosmana ale o czułości 10mlU/ml a z tego co czytałam to chyba nie są bardziej czule niż te 25. U mnie dzisiaj 25 dc a po populacji jakis 10 dzień.
 
Nie testowałam jednak. Ja mam dwa testy z rosmana ale o czułości 10mlU/ml a z tego co czytałam to chyba nie są bardziej czule niż te 25. U mnie dzisiaj 25 dc a po populacji jakis 10 dzień.
Ja już nie wytrzymałam [emoji16] testuj i trzymam kciuki za Twoje dwie kreski [emoji3590]
IMG_20200914_174949.jpeg
 
Ale Wam zazdroszczę pozytywów!!! Ja jestem przed owulacja choć mam jakieś negatywne myśli i czuję że ten cykl stracony nie wiem czemu mam takie przeczucie
 
Trzymam kciuki! U nas cudem się udało bo przesunęła mi się owu że miałam wcześniej a przytulanki były 3, 4dni przed owu
Ale Wam zazdroszczę pozytywów!!! Ja jestem przed owulacja choć mam jakieś negatywne myśli i czuję że ten cykl stracony nie wiem czemu mam takie przeczucie
 
reklama
@Sliim Negatywne myśli na bok i do roboty! Pomyśl sobie, że masz szczęście że możesz już działać. Ja nawet tego nie mogę chociaż dziś miałam najboleśniejszą owulację ever!
Będzie dobrze [emoji6]
@Nesbitt33 gratulacje [emoji3059]
 
Do góry