reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Z tego co czytałam nie zawsze po pierwszym miesiącu clo pomaga. Czasami trzeba 3-4 cykle poczekać. Będziesz miała monitoring?

Cykle mam 33dniowe, według moich obserwacji owu ok 18dc, clo 5-9dc mam brać a 13-14 lub 15 dc mam przyjść na USGa i powiedziała ze ew dołoży mi jakieś leki na ten progesteron i prolaktyne. Mam dziwne wrażenie ze jakoś tak to nie dobrane do mojego cyklu.
 
reklama
Hej dziewczyny.
Wpadłam do was moja @ przyszła tak pokazuje kalendarzyk z kwiatuszkiem dostałam 12.03 co mi się bardzo nie podoba bo kolejny ma być 13.04 i cała owulacja się przesuwa.
W kwietniu mam zamiar spróbować po 2 miesiącach przerwy. Liczę na to że będzie owocny cel tak jak w sierpniu w tamtym roku.
@Lusia125 jak tam u ciebie kochana? Coś ruszyło czy jeszcze ?
Trzymam kciuki za ciebie kochana żeby wam sie udało po tej przerwie. Dostałam w sobotę okres... Niestety to był pierwszy cykl po odstawieniu clo... Pod koniec przyszłego tygodnia mam wizytę u innego lekarza na którą czekam ponad 3 miesiące Moze tam coś się wyjaśni i dr nam pomoże... Teraz robimy przerwę z mężem 2 miesiące bo mam umowę do czerwca a potem może dostanę na nieokreślony więc się wstrzymamyodpoczniwmy trochę... Nasz kochany piesek daje nam dużo miłości, mam nadzieję że za rok bd już w czworke :)
 
Cykle mam 33dniowe, według moich obserwacji owu ok 18dc, clo 5-9dc mam brać a 13-14 lub 15 dc mam przyjść na USGa i powiedziała ze ew dołoży mi jakieś leki na ten progesteron i prolaktyne. Mam dziwne wrażenie ze jakoś tak to nie dobrane do mojego cyklu.

Nie jestem lekarzem ale dziewczyny właśnie tak biorą clo od 5dc lub przy krótkich cyklach od 2dc nie inaczej wiec chyba ok Ci zapisała lekarka. Trzymam kciuki za piękne pecherzyki [emoji1364][emoji1364]
 
Nie jestem lekarzem ale dziewczyny właśnie tak biorą clo od 5dc lub przy krótkich cyklach od 2dc nie inaczej wiec chyba ok Ci zapisała lekarka. Trzymam kciuki za piękne pecherzyki [emoji1364][emoji1364]
Nie jestem lekarzem ale dziewczyny właśnie tak biorą clo od 5dc lub przy krótkich cyklach od 2dc nie inaczej wiec chyba ok Ci zapisała lekarka. Trzymam kciuki za piękne pecherzyki [emoji1364][emoji1364]

Dziękuje Ci bardzo ....mam obawy ze to dopiero początek góry lodowej w staraniach
 
Dziękuje Ci bardzo ....mam obawy ze to dopiero początek góry lodowej w staraniach

Tyle błędów co popełniamy podczas starań i sobie sprawy nie zdajemy to świat nie widział. Po pierwsze badania- TSH, prolaktyna, progesteron... od tego trzeba zacząć. Później dokładnie sprawdzić kiedy jest owulacja- mierzenie temperatury, monitoring, testy owulacyjne, obserwacja śluzu. Później działania :) to te przyjemne, co 2 dni w okresie płodnym. Jak to nie pomoze do roku to gdzieś jest problem. Ja zrobiłam błąd i sugerowałam si aplikacja a testy owulacyjne nie zawsze wychodziły i olałam sprawę. Temperaturę mierze od początku tego cyklu. Jeszcze się na tym nie znam dokładnie ale czytam dużo i pytam doświadczone dziewczyny. Teraz wiem po tylu cyklach gdzie popełniłam błąd.

Trzymam kciuki za II kreski w jak najszybszym czasie [emoji1364][emoji1364]
 
Tyle błędów co popełniamy podczas starań i sobie sprawy nie zdajemy to świat nie widział. Po pierwsze badania- TSH, prolaktyna, progesteron... od tego trzeba zacząć. Później dokładnie sprawdzić kiedy jest owulacja- mierzenie temperatury, monitoring, testy owulacyjne, obserwacja śluzu. Później działania :) to te przyjemne, co 2 dni w okresie płodnym. Jak to nie pomoze do roku to gdzieś jest problem. Ja zrobiłam błąd i sugerowałam si aplikacja a testy owulacyjne nie zawsze wychodziły i olałam sprawę. Temperaturę mierze od początku tego cyklu. Jeszcze się na tym nie znam dokładnie ale czytam dużo i pytam doświadczone dziewczyny. Teraz wiem po tylu cyklach gdzie popełniłam błąd.

Trzymam kciuki za II kreski w jak najszybszym czasie [emoji1364][emoji1364]

Jestem świeżo po badaniach krwi, do tego amh, ciała p/plemnikom. Tempke tez mierzyłam nie codziennie bo mam pracę ze zmianami nocnymi. Niestety apki troszkę kłamią, ja w nich notuje tempki i przypominają mi ze niedługo @. Pamiętaj o mierzeniu dokładnie w tym samym miejscu , nawet jeśli pod językiem to tez po tej samej stronie etc. Również trzymam kciuki, jakoś mi lżej się zrobiło po Twoich odpowiedziach.
W kupię raźniej, bo tylko my wiemy jak to jest ;)
 
Jestem świeżo po badaniach krwi, do tego amh, ciała p/plemnikom. Tempke tez mierzyłam nie codziennie bo mam pracę ze zmianami nocnymi. Niestety apki troszkę kłamią, ja w nich notuje tempki i przypominają mi ze niedługo @. Pamiętaj o mierzeniu dokładnie w tym samym miejscu , nawet jeśli pod językiem to tez po tej samej stronie etc. Również trzymam kciuki, jakoś mi lżej się zrobiło po Twoich odpowiedziach.
W kupię raźniej, bo tylko my wiemy jak to jest ;)

To prawda, mi bardzo pomaga to forum. Dziewczyny są bardzo serdeczne i pomocne. Mam nadzieje ze w tym temacie clo tez sobie wzajemnie pomożemy i doradzimy [emoji1365]
Nie jest łatwo ale mamy siebie- staraczki [emoji7]
 
@Joanulka temperaturę tylko dwa razy wierzyłam przy jednym cyklu ale to nie dla mnie.
Pasków okupacyjnych używałam ale lekarz powiedział mi aby ich nie robić nie wyjaśnił dlaczego. Ale domyślam się że chodzi o zastrzyk ovitrelle możliwe że daje fałszywy wynik przez 2 tygodnie bo tyle utrzymuje się on w organizmie.
Powiem tak trzeba wierzyć że sie uda. Mi w tamtym roku w sierpnia się udało ale straciłam maleństwo w październiku ok 10 tygodnia. Potem po stracie pierwszy okres pojawił się w grudniu i miałam stymulowany cykl tak jak w styczniu. Luty i marzec nie staramy się bo mój M jest w Szwecji. Był teraz ostatnio ale przed sama @ więc nici bo i tak @ przyszła.
Kwiecień jest mój tak więc próbujemy a M ustala swój urlop tak abym mogła wziąść zastrzyk.
@Lusia125 nie dziękuję aby lepiej nie zapeszyć. Może akurat teraz kiedy się nie staracie coś zaskoczy różnie to bywa.
To za Ciebie też trzymam mocno kciuki aby się wkoncu nam udało i donosily maleństwa równe 9 miesięcy.
 
Dziewczyny dostawa właśnie przyszła :) 2 tyg i zaczynamy [emoji1]

IMG_3478.JPG
 
reklama
Do góry