reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

A wiecie co u mnie jest? 11 dzień cyklu. I na jednym jajniku nic a na drugim torbiel i pęcherzyk 24 mm. Testy owu negatywne. Ale lekarka mówi że w poniedziałek na monitoring, zobaczymy czy może coś pęknie.
Torbiel się wchlonie a pęcherzyk pęknie i będzie Bobo 💕🤰🤰
 
reklama
Nie sądzę..... Testy owu nawet cienia drugiej kreski nie pokazują :( hmmmm ale u Ciebie.... Trzy pęcherzyki? :) Pięknie ;)
Kurcze no kiedyś musi być u Ciebie dobrze. Trzeba wierzyć 🙏
Mąż chce bliźniaki, jak mu powiedziałam o 3 to "o kurde... Tego nie braliśmy pod uwagę" 😁 oczywiście to jeszcze czas zweryfikuje bo to może różnie być..
 
Kurcze no kiedyś musi być u Ciebie dobrze. Trzeba wierzyć 🙏
Mąż chce bliźniaki, jak mu powiedziałam o 3 to "o kurde... Tego nie braliśmy pod uwagę" 😁 oczywiście to jeszcze czas zweryfikuje bo to może różnie być..
Jak jeden ładnie pęknie to już masz powód do radości. A były tu kobitki z pięcioma i żaden nie pekal. Więc spokojnie. A bierzesz coś na pęknięcie? Kiedy następny monitoring?
 
Monitoring w poniedziałek 13dc i później w w czwartek 16dc i jak nie pęknie to ovitrelle
Jak jeden ładnie pęknie to już masz powód do radości. A były tu kobitki z pięcioma i żaden nie pekal. Więc spokojnie. A bierzesz coś na pęknięcie? Kiedy następny monitoring?
 
reklama
Do góry